آیا بدمینتون نیاز به یک نمره وصله پینه کردن?

این فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) یک زن و شوهر از سال پیش تا به حال ابراز علاقه در جای فعلی سیستم نمره دهی — 21 امتیاز از سه بازی (21×3) — با 11 نقطه, best-of-پنج فرمت (11×5). این رد شد عضو انجمن.

همه گیر مستند به نظر می رسد به اجازه BWF جمهور Poul-اریک Hoyer زمان به mull بیش از این ایده و باز گفتن در مورد او. در مصاحبه اخیر خود Hoyer گفت که او هنوز هم می خواهد به تغییر به ثمر رساند فرمت دلیل آن طولانی است و نه به عنوان هیجان انگیز برای تماشاگران به عنوان یک کوتاه تر واضح تر بازی.

قصد او این است که به بدمینتون همگام با دیگر بین المللی ورزشی است.

هند رئیس بدمینتون مربی S. Gopi Chand بود شگفت زده به شنیدن از این و حاضر به بحث در مورد این موضوع.

“این است که واقعا به یک تغییر ایجاد کنید ؟ من فکر نمی کنم. آن را نمی کند در واقع کوتاه بازی یک استاندارد است. در واقع شما می توانید تا پایان بازی برای مدت زمان طولانی,” Gopi گفت هندو در روز چهارشنبه.

“اگر وجود دارد حدس و گمان درباره تغییر در سیستم امتیاز دهی به 11×5 پس من ترجیح می دهم 15×3 تجمع فرمت آن را به عنوان کاهش 18 امتیاز. به هر حال همه ما می توانید اولویت های ما است اما اگر یک تغییر اتفاق می افتد آن اتفاق می افتد.

“به بازیکنان و مربیان ما را مجبور به انطباق با آن است. وجود دارد هیچ نقطه ای در brooding و یا فکر کردن در مورد آن” Gopi اضافه شده است. اما او ترجیح داد نه به حدس و گمان در مورد احتمال تغییر دهید.

گرفته شده

سابق سرمربی تیم ملی فوتبال ایالات متحده Vimal کومار گفت: BWF تا به حال سعی کردم به فشار ایده از طریق, اما آن را تا به حال گرفته شده است.

“ورزش به خوبی انجام می دهند و هیچ چیز باید انجام شود در حال حاضر. من هم احساس می کنید که آن را (فرمت تغییر) بوده است نه بحث درستی است.

“آنها باید دیدگاه های بازیکنان, اما من نه برای تغییر” این را گفت و به سرعت اضافه شده است که کت و شلوار می تواند یک نام تجاری بدمینتون — حمله نوع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>