داخلی بازی تکامل یافته زمان بزرگ می گوید: Parthiv پاتل

در 34 او یک جانباز از 191 کلاس اول مسابقات از جمله 100 در Ranji تروفی اما Parthiv پاتل آرزوی “کمال” به عنوان یک کریکت که “انجام شده” زمانی که تیم بیشتر می خواستم او را به. “نه این که من ساخته شده برخی از برنده شدن اثرات اما نه به اندازه من مورد نظر گفت:” خوش مشرب wicketkeeper-رودخانه از گجرات.

Parthiv ساخته شده خود را در اولین آزمون یک دو سال و دو ماه قبل از او که در اولین Ranji جایزه مسابقه در نوامبر 2004 در احمدآباد. “من به یاد داشته باشید این بازی به وضوح. ما باید برنده آن مسابقه در برابر دهلی نو است. من در برابر برخی از تاسیس بازیکنان در مدار مانند Ashish Nehra, Aakash Chopra, آجی Jadeja, Gautam Gambhir, Mithun Manhas, Amit Bhandari, Sarandeep Singh, Vijay Dahiya. دهلی نو شد 102 نه تعقیب 156. ما تقریبا به دست آورد. این یک شروع خوب برای زندگی حرفه ای من.”

با یادآوری سفر خود Parthiv با اشاره به پیشرفت های ساخته شده توسط گجرات از زمانی که او اولین بازی خود را. “این Ranji جایزه عنوان (2017) ضرب و شتم توسط بمبئی در فینال شد فراموش نشدنی است. آن را نشان داد وضعیت کریکت در گجرات. ما تا به حال تکامل به عنوان یک تیم و برای تبدیل شدن به قهرمان شد و بسیار ویژه است.”

Parthiv مشترک خود تجربه بازی کریکت داخلی.

“تکامل آن در زمان پس از من را شروع کرده اند. مسابقات تبدیل شده اند بسیار رقابتی است. برای حفظ به عنوان یک تیم برای انجام دو ماه است که بسیار چالش برانگیز است. سفر های مختلف بازی شرایط زمینهای این فرایند را یک تجربه بزرگ به رشد است. با تشکر داخلی, ساختار, شما می توانید ببینید که چگونه به خوبی تیم هند انجام شده است در تمام فرمت های از بازی. من احساس افتخار می کنیم که بخشی از این سیستم است.”

در نقش خود در این تیم Parthiv اشاره کرد: “نقش من این است که برای هدایت بازیکنان را در مسیر درست. من می دانم که من باید به بازی بخشی از یک مقام ارشد اما من نمی تحمیل خودم. این همه سال من آموخته ام که بهترین کار این است که اگر شما را تبدیل به یکی از تیم و حمام افتاب گرفتن در آنچه شما انجام داده ام. این چیزی است که من همیشه معتقد بود.”

100 خود Ranji جایزه مسابقه آمد و هفته گذشته در برابر Vidarbha. گجرات برنده بازی با Parthiv ساخت 58 به عنوان بازکن و یک شکست نخورده 41 شماره 7 به پایان مسابقه. “این یک لحظه خاص” گفت: Parthiv, که, اما, miss دیدار مقابل دهلی نو شروع در اینجا از سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>