رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح توسط مجلس نمایندگان شد و تبرئه توسط سنا در اواخر بعد از ظهر روز چهارشنبه آوردن به تلخ فرایند است که به طول انجامید و نزدیک به پنج ماه است. سناتور رای 52 به 48 به تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده از دفتر مسئول با جمهوری خواه میت رامنی رای گیری در کنار تمام 47 دموکرات. آنها رای دادند 53-47 هر حزب خطوط به تبرئه رئیس جمهور مسئول انسداد کنگره است.

“رئیس جمهور این است که گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی” آقای رامنی گفت: قبل از رای گیری. “فساد در انتخابات برای حفظ خود در دفتر شاید بیشتر توهین آمیز و مخرب تخلف از سوگند یاد کرد که من می توانید تصور کنید.”

آقای رامنی اولین سناتور در تاریخ ایالات متحده برای رای دادن به محکوم کردن یک رئیس جمهور از حزب خود. این گمان وجود دارد گفته می شود که برخی از دموکرات سناتور – مانند Krysten Sinema (آریزونا) و Joe Manchin(غرب ویرجینیا) خواهد با رای جمهوری خواهان به تبرئه رئیس جمهور, اما آنها به انجام این کار نیست.

آقای ترامپ بود استیضاح توسط مجلس برای تهویه $391 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین و حیاتی در کاخ سفید دیدار با رئیس جمهور آن ولدیمیر Zelensky در اوکراین علنا اعلام تحقیقات به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جوزف بایدن و پسر شکارچی.

مدت کوتاهی پس از رای گیری آقای ترامپ توییتی تصویری از انتخابات نشانه های شروع با ‘تهمت 2024′ به اوج خود رسید و در عين تهمت 4EVA’ (به عنوان مثال, “مغلوب ساختن پیشی جستن برای همیشه لطفا برای’). آقای ترامپ بارها شوخی که او ممکن است در خدمت بیش از قانون اساسی موظف حد از دو نظر.

“امروز شاهد استیضاح تلاش جعل توسط دموکرات ها به پایان رسید در دفاع و exoneration از رئیس جمهور Donald J. Trump,” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت: از طریق یک بیانیه است.

صحبت کردن قبل از رای گیری مجلس سنا رهبر حزب دموکرات چاک شومر با انتقاد از استدلال استاد حقوق کیفری و دفاع وکیل Alan Dershowitz ساخته شده بود در مجلس سنا در کف در دفاع از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. “این بهانه یک کودک گرفتار در یک دروغ است.”

آقای شومر به نام استدلال در دفاع از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “به عنوان خطرناک به جمهوری به عنوان رئیس جمهور این … یک برگ انجیر بسیار بزرگ که به هر بهانه ای ریاست جمهوری در آوریم.”

حزب دموکرات نمی تواند به اندازه کافی اوباما رای به تازه احضار شهود و شواهد در طول استیضاح محاکمه. در میان این مواد ممکن شاهدان دموکرات ها می خواستم به شنیدن از سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. آقای بولتون بود و طبق گزارش های درز کرده از نسخه خطی کتاب گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از او خواسته بود تا به خودداری از کمک به اوکراین در انتظار یک اعلام کردهاند.

خانه دموکرات “به احتمال زیاد” به حکم آقای Bolton قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

“هنگامی که شما یک یاغی رئیس جمهور شما به ارمغان می آورد که به جلو, شما باید به کانون توجه است که شما باید برای محافظت از قانون اساسی هر چه پیامدهای سیاسی” آقای Nadler گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی