دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد او می تواند دخالت در پرونده های جنایی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج نادر انتقاد از دادستان کل جمعه به tweeting که او “حق قانونی” را به دخالت در پرونده های جنایی هر زمان که او را دوست دارد.

خواه تاجر متهم شده است توسط مخالفان در کنگره در تلاش برای نوار دور وزارت دادگستری استقلال به نفع خود و متحدان خود را.

او این را انکار می کند اما در روز پنج شنبه او آمد زیر آتش خود دادستان کل ویلیام Barr که شکایت کرده است که آقای تهمت های مکرر به tweeting در مورد جریان پرونده های جنایی به معنای “من نمی توانم فراموش کار من.” آقای Barr گفت: ABC اخبار تلویزیون است که “وقت آن است برای جلوگیری از به tweeting.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر در جمعه “این به این معنا نیست که من به عنوان رئیس جمهور حق قانونی برای انجام این کار, من, اما من تا کنون انتخاب کرده اند نه!”

آقای Barr غیر معمول انفجار به دنبال جنجال بیش از سابق آقای ترامپ مشاور راجر سنگ است که محکوم شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره است.

زمانی که دادستان توصیه می شود یک جمله از هفت تا نه سال, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که این یک “سقط جنین از عدالت است.”

مدت کوتاهی پس از, در یک حرکت است که بسیاری از شوکه وزارت دادگستری اعلام کرد که به دنبال کمتر شدید حکم. چهار دادستان ترک در مورد اعتراض.

آقای Barr است که اغلب متهم بودن بیش از حد گرم و نرم با رئیس ABC گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر