با یک کلید سناتور اعلام کرد که او رای در برابر شاهدان در استیضاح محاکمه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور است که به احتمال زیاد به تبرئه قبل از پایان روز جمعه سنا در جلسه. اوباما سناتور لامار الکساندر تنسی گفت: آقای تهمت رابطه با اوکراین شدند نامناسب اما زمینه را برای حذف او.

“آن را نامناسب برای رئیس جمهور بپرسید خارجی رهبر به بررسی حریف سیاسی و خودداری از کمک های ایالات متحده را تشویق به تحقیق که” آقای الکساندر که بازنشسته است و در سال جاری گفت: از طریق یک بیانیه است. “اما قانون اساسی نمی دهد سنا قدرت به حذف رئیس جمهور از دفتر و ممنوعیت او از این سال رای گیری به سادگی برای اقدامات نامناسب هستند.”

آقای ترامپ بود استیضاح توسط مجلس نمایندگان در ماه دسامبر برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. یک خانه دموکرات به رهبری درخواست کرده بود به این نتیجه رسیدند که آقای ترامپ مشروط $391 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین و حیاتی در کاخ سفید دیدار با رئیس جمهور آن ولدیمیر Zelensky در اوکراین علنا اعلام تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور و رهبری حزب دموکرات نامزد برای کاخ سفید, جوزف بایدن و شکارچی بود که در هیئت مدیره شرکت گاز اوکراین Burisma.

“سوال آن است که آیا رئیس جمهور آن را انجام داد اما آیا آمریکا و یا مردم آمریکا باید تصمیم بگیرید که چه باید بکنید در مورد آنچه که او انجام داد. من معتقدم که قانون اساسی را فراهم می کند که مردم باید تصمیم گیری را که در انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود که در آیووا روز دوشنبه” آقای الکساندر گفت.

دموکرات ها می خواهم به شنیدن شهادت از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که تا به حال گفت: طبق گزارش های درز کرده از نسخه خطی کتاب که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از او خواسته بود تا به خودداری از کمک در انتظار اوکراین اعلام کردهاند.

حداقل چهار سناتور جمهوریخواه خواهد نیاز به رای با 47 دموکرات همکاران برای دریافت 51 از 100 رای مورد نیاز برای احضار شواهد جدید و شهود. در علاوه بر این به آقای الکساندر دموکرات امیدوار بودیم که سه نفر دیگر رای خواهند با آنها — لیزا Murkowski از آلاسکا سوزان کالینز متوسط از مین و نامزد سابق ریاست جمهوری و فرماندار ماساچوست میچ رامنی.

خانم کالینز گفت: او را برای انتخابات شاهد و آقای رامنی نشان می دهد او نیز به احتمال زیاد به رای که در راه است.

“چرا باید این بدن تماس بگیرید بولتون سفیر?” خانم Murkowski خواسته رئیس جمهور مشاور در پنج شنبه شب به مدت دو روز از سناتورهای پرسیدن سوال تعدیل توسط قاضی جان رابرتز به خود جلب کرد ،

حتی اگر Ms Murkowski تصمیم به رای دادن برای شاهدان روز جمعه آن را تنها می شود ‘ yes ‘ رای به 50 – به طور بالقوه نیاز به عدالت رابرتز برای شکستن یک کراوات. معلوم نیست که آیا رئیس دادگستری مداخله خواهد شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن سر به آیووا

آقای ترامپ خطاب تجمع در دریک دانشگاه در Des Moines, Iowa در روز پنجشنبه — که در آن سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری آغاز و در دوشنبه شب زمانی که اعضای حزب دموکرات و حزب جمهوری خواه آغاز روند انتخاب نامزدهای ریاست جمهوری در آیووا قفقاز.

“واشنگتن لذا باید صرف 3 سال گذشته در تلاش برای سرنگونی انتخابات گذشته – و ما را مطمئن شوید که آنها چهره دیگری خرد کردن شکست در انتخابات بعدی” آقای ترامپ گفت در توییتر در روز پنج شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی