دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام حامی ریچارد Grenell به بالا هوش پست

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه به نام سفیر آمریکا در آلمان ریچارد Grenell یک حامی قوی از سیاست های خود را به اقدام مدیر اطلاعات ملی.

“ریک نشان داده شده است در کشور ما بسیار خوب است و من مشتاقانه منتظر به کار با او را” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

او همچنین تشکر یوسف مگوایر “برای این کار فوق العاده او انجام داده است” به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی پس از ماه اوت است.

آقای Grenell که شهرت گاهی اوقات که ساینده بوده و شدیدا وفادار به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمانی که حزب جمهوری خواه رئیس جمهور باقی می ماند شک و تردید در مورد جامعه اطلاعاتی.

آقای ترامپ تا به حال یک رابطه تیره و تار با دن کت که پا به پایین به عنوان مدیر اطلاعات ملی در ماه اوت است. آقای کت تایید جامعه اطلاعاتی ایالات متحده را ارزیابی که روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 با هدف ترویج آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بر رقیب دموکرات هیلاری کلینتون.

آقای ترامپ نیز اعتراض به آمریکا و جامعه اطلاعاتی تجزیه و تحلیل از مسائل عمده — از برنامه هسته ای ایران به کره شمالی — که باید تلاش خود را ارزیابی.

آقای Grenell که آشکارا گی, چند توصیه برجسته جمهوری خواهان قبل از خدمت معاون سخنگوی سازمان ملل در دولت جورج دبلیو بوش است.

او شده است یک میله رعد و برق اختلاف پس از ورود به آلمان در سال 2018 با یک غیر مومن سبک از دیپلماسی که تعجب بسیاری از قانونگذاران آلمانی و مقامات دولتی.

یک آلمانی مجلس گفت: ایسنا در این ماه است که آقای Grenell کمتر بود نگران در مورد ایجاد روابط نزدیک تر با آلمان از تلاش برای لطفا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اقدامات خود را باید مخاطبان از یک: رئیس جمهور ایالات متحده, این نماینده مجلس گفت.

در سال 2018 آلمان خواسته دولت آمریکا به روشن شدن سخنان آقای Grenell پس از او گفت: جناح راست سایت او می خواست برای توانمند سازی دیگر محافظه کاران در اروپا است.

در ماه اوت آقای Grenell گفت: آلمان dpa اخبار آژانس که آلمان با بی میلی به صرف بیشتر در دفاع و ادامه داد: تکیه بر نیروهای ایالات متحده برای حفاظت بود “توهین آمیز است.”

پست مدیر اطلاعات ملی که ایجاد شده بود پس از 11 سپتامبر 2001 حمله به ایالات متحده نظارت بر 17 غیرنظامی و نظامی سازمان های اطلاعاتی از جمله سازمان سیا است.

آقای Grenell انتصاب به عنوان سرپرست بر خلاف یک انتخاب برای یک مدیر دائم و نیازی به تایید مجلس سنا.

سناتور مارک وارنر نماینده دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا گفت: آقای تهمت حرکت ظاهرا “تلاش برای گریز از Senates قانون اساسی قدرت به توصیه و رضایت در چنین بحرانی امنیت ملی موقعیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>