دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده به هند سفر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود که ششمین رئیس جمهور ایالات متحده تا کنون به سفر به هند و یکی از اولین به زمین در احمدآباد که در آن او خواهد پیوست نخست وزیر نارندرا مودی به صورت بی سابقه ای roadshow و تاریخی مشترک آدرس قبل از ثبت جمعیت بیش از یک لاخ مردم است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه چپ خود را برای ازدواج سفر به هند برای مذاکره با, بالا, هندی, رهبری که طی دو کشور انتظار می رود به طور قابل توجهی سطح شیب دار تا روابط دوجانبه به خصوص در دفاع و استراتژیک روابط.

زمانی که نیروی هوایی یک لمس کردن احمدآباد در دوشنبه او را تبدیل به چهارمین دوره متوالی رئیس جمهور آمریکا به هند سفر بازتاب در مرحله جدید از bonhomie در قرن 21 بین دو تا از بزرگترین دموکراسی های جهان است.

همچنین بخوانید: Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن: POTUS سفر به هند

و او تنها دوم کاخ سفید مستاجر برای سفر به هند در دوره اول. باراک اوباما اولین رئیس جمهور ایالات متحده برای انجام این کار در سال 2010.

آقای اوباما در بازدید از هند دو بار در سال 2010 و 2015.

D دوایت آیزنهاور اولین رییس جمهور آمریکا به هند در سال 1959. ریچارد نیکسون در سفر به هند در سال 1969 و جیمی کارتر در سال 1978. بیل کلینتون در بازدید از هند در سال 2000 و جورج بوش در سال 2006.

رئیس جمهور آیزنهاور تاریخی, سفر به هند از دسامبر 9 تا 15 راه اندازی شد روابط میان دو کشور در یک دوره مهم فقط بیش از یک دهه پس از هند استقلال خود را دارند.

از طریق جلسات با حضور نخست وزیر هند جواهر لعل نهرو دو طرف تأیید تمایل به پرورش قوی و روابط دو جانبه و همکاری در ارزش های مشترک از جمله صلح جهانی آسیا گروه گفت.

“در این سفر من صحبت های زیادی شده است در مورد امریکا را عمیق میل به صلح است. [ ] تا آنجا که اشتیاق و خواسته های مردم درگیر هستند ما می دانیم که ما یکی هستند. [ ] مردم به مردم است چه خواهد شد صرفه جویی در جهان آیزنهاور پس از آن گفت. آیزنهاور خطاب هر دو مجلس پارلمان و تحویل یک آدرس در سفارت آمریکا در دهلی نو. او دریافت دکتر افتخاری حقوق از دانشگاه دهلی که برای شرکت در مراسم تحلیف جهان نمایشگاه کشاورزی و با حضور مدنی در پذیرش میزبانی شهر دهلی نو.

تنش بر ما ضمنی حمایت پاکستان و روابط نزدیک با پاکستان ژنرال یحیی خان loomed بیش از ریچارد نیکسون رئیس جمهور را در سفر کوتاه به هند از جولای 31 اوت 1, 1969.

در حالی که رئیس جمهور نیکسون به دنبال ساخت اعتمادعدم شیمی شخصی با نخست وزیر ایندیرا گاندی مرطوب حال پیشرفت است. این تنش ها را تنها به عنوان تعمیق هند و پاکستان پیشرفت به سمت درگیری که تشدید به جنگ استقلال بنگلادش در سال 1971 آسیا گروه گفت: در گزارش منتشر شده پیش از سفر.

در دهلی نو برای کمتر از یک روز نیکسون در دیدار با ایندیرا گاندی در Rashtrapati Bhavan. هیچ بیانیه های رسمی و یا سخنرانی های منتشر شده از این دیدار است.

کارتر رئیس جمهور در بازدید از هند از ژانویه 1 به 3 سال 1978 به زودی پس از Janata رهبر حزب Morarji دسای موفق به ایندیرا گاندی به عنوان نخست وزیر.

در طول سفر خود کارتر به دنبال کاهش تنش ها بین آمریکا و هندکه تا به حال تشدید در طول سال 1971 بنگلادش جنگ استقلال و هند در سال 1974 سلاح های هسته ای شد.

با این حال کارتر تلاش به اصرار هند برای امضای توافق هسته ای به پیمان عدم گسترش سلاحهای blunted پیشرفت قابل توجهی آسیا گروه استراتژی و سرمایه, گروه مشاوره مستقر در واشنگتن دی سی گفت.

کارتر در ملاقات نخست وزیر دسای و خطاب به هر دو مجلس پارلمان. او در بازدید از یک روستا در هاریانا که به زودی پس از تصویب نام Carterpuri. دو طرف منتشر شد تفاهم نامه گفتگو بین رهبران و همچنین به عنوان رئیس جمهور کارتر سخنان قبل از مجلس هند.

پس از یک دوره شدید دیپلماتیک تعامل با هند و پاکستان به deescalate 1999 جنگ کارگیل بیل کلینتون در بازدید از هند از آوریل 19 تا 25, 2000.

“او آبخيز بازدید دیدم دو طرف پیشرفت از یک سطح بالاتر از جاه طلبی و طرح جدید در زمینه همکاری های دو جانبه در سراسر اقتصادی و استراتژیک ستون. این دستیابی به موفقیت دیپلماتیک نیز همزمان با افزایش هندی آمریکایی مهاجر در ایالات متحده آمریکا است که تقویت رشد مردم-به-مردم روابط بین دو کشور آسیا خبر داد.

سفر با همسر هیلاری و دختر, چلسی کلینتون بازدید جدید دهلی, آگرا, جیپور, حیدرآباد و بمبئی.

کلینتون و نخست وزیر اتل بیهاری واجپایی صادر گسترده بیانیه مشترک که در آن هر دو طرف متعهد به افزایش همکاری است. کلینتون همچنین خطاب هر دو مجلس پارلمان و متعهد به تقویت روابط به عنوان شرکای استراتژیک.

در طول سفر خود از مارس 1 به 3 سال 2006 جورج بوش رئیس جمهور دیدار جدولها فرصت های جدید برای اساسی همکاری های دو جانبه.

“قابل توجه دو کشور نهایی این چارچوب آمریکا-هسته ای هند توافق نامه که تأیید ما پذیرش از هند به عنوان یک قدرت هسته ای است. پیشرفت در طول سفر نیز منعکس شده در حال رشد حمایت هر دو حزب برای ارتباط و مشاهده است که حمایت از هند را افزایش در بهره در ایالات متحده — به خصوص در میان چین رو به رشد نفوذ در منطقه آسیا خبر داد.

بوش به اظهارات آمریکا-هند رابطه در Purana قلعہ در دهلی نو.

آقای اوباما در اولین سفر خود به هند از 6 نوامبر 9, 2010 مرتفع کشور به عنوان یک شریک استراتژیک و مهم تمرکز در سیاست خارجی محوری به آسیا.

“دو طرف پیشرفت در سراسر استراتژیک و تجارت ارکان ارتباط است. قابل توجه رئیس جمهور اوباما حمایت هند پیشنهاد برای پیوستن به شورای امنیت ملل متحد آسیا خبر داد.

دو طرف همچنین توافق کردند به $14.9 میلیارد دلار از معاملات تجاری و آرام را انتخاب کنید و محدودیت های تجاری و آقای اوباما خطاب به یک جلسه مشترک مجلس.

آقای اوباما ایجاد شده در تاریخ زمانی که او در بازدید از هند برای دومین بار در سال 2015 — برای اولین بار توسط یک رییس جمهور آمریکا — از ژانویه 24 تا 27.

“بازدید مستحکم ارتباط قوی بین دو رهبر و فعال آنها را به نمودار تاریخی پیشرفت در دفاع, پاک, انرژی و تغییرات آب و هوایی آسیا خبر داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>