دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل نانسی پلوسی: State of the Union تبدیل به یک حمله مطابقت

تلخ دشمنی بین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بالا دموکرات نانسی پلوسی آب پز را بیش از در خود ایالت متحده آمریکا روز سه شنبه با آقای ترامپ انکار او یک دست دادن و خانم پلوسی پاره از هم جدا یک کپی از سخنان خود پشت سر خود را.

تهمت اجتناب شود موضوع را استیضاح درام در یک ستیزه گر 80 دقیقه سخنرانی اما خام زخم از جنگ آشکار با همکار جمهوری خواهان به او ایستاده او ابراز احساسات کردند در حالی که رقیب دموکرات ترین قسمت باقی مانده نشسته است.

خواه به رهبری سنا بود و انتظار می رود به تبرئه او از اتهامات عنوان شده علیه او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره در یک رای گیری آغاز و در 4 p. m. EST در روز چهارشنبه (2.30 صبح IST, پنج شنبه).

دیدن خانم پلوسی, ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان بلندگو برای اولین بار از او یورش برده و در خارج از کاخ سفید نشست چهار ماه پیش آقای ترامپ کاهش یافته است به تکان دادن او دست دراز به عنوان او به او یک کاغذ کپی از سخنان خود قبل از شروع به صحبت می کنند.

President Donald Trump turns after handing copies of his speech to House Speaker Nancy Pelosi and Vice-President Mike Pence as he delivers his State of the Union address to a joint session of Congress on Capitol Hill in Washington on February 4, 2020.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوبت بعد از توزیع نسخه هایی از سخنرانی خود به مجلس نانسی پلوسی و معاون رئیس جمهور مایک پنس به او ارائه می شود دولت از آدرس اتحادیه به یک جلسه مشترک کنگره در کاپیتول هیل در واشنگتن در فوریه 4 سال 2020 است. | عکس های اعتباری: AP

 

ناگهان

با وجود داشتن نه صحبت آقای ترامپ پس از آخرین ملاقات خود خانم پلوسی به نظر می رسد به عقب گرفته شد. او اجتناب استناد عرفی “بالا امتیاز و متمایز افتخار” که معمولا همراه با سخنران را معرفی رئیس جمهور به کنگره است.

“اعضای کنگره به رئیس جمهور ایالات متحده” بود و همه او گفت در معرفی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

زمانی که سخنرانی خود را به پایان رسید, خانم پلوسی ایستاده بود و پاره کردن کپی از سخنان او در دست او بعد از گفتن خبرنگاران آن را “ادب چیزی برای انجام با توجه به جایگزین است.”

Kayleigh McEnany آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی کمپین گفت: از خانم پلوسی: “او نفرت realdonaldtrump کور کرده و او را به دافعه طبیعت از خود راضی, نخبگان رفتار.”

پس از این رویداد خانم پلوسی توییتی یک عکس از او با دست خود را رسیدن به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: “دموکرات ها هرگز متوقف خواهد شد گسترش دست دوستی به کار انجام می شود #ForThePeople. ما کار خواهد کرد برای پیدا کردن زمینه های مشترک که در آن ما می توانیم اما ایستاده زمین ما که در آن ما می توانیم. #SOTU”

تنش بود و یک نشانه آن است که کمی مقننه پیشرفت باید انتظار داشت با انتخابات ریاست جمهوری نه ماه دور.

استیضاح مورد

استیضاح مورد به شدت احساس تلخ بین آقای .مغلوب ساختن پیشی جستن و خانم پلوسی که وجود داشته در طول ریاست جمهوری خود. او به طور معمول تماس او را “دیوانه ” نانسی” در تظاهرات.

به عنوان او شروع به سخنرانی اوباما از هر دو مجلس کنگره از شعار “چهار سال دیگر” در حالی که او ایستاده بود در تریبون در اتاق از خانه.

دموکرات ها نشسته در سکوت و برخی دیده می شود می تواند تکان دادن سر خود را به عنوان برگ برنده اعلام کرد: “دولت اتحاد ما قوی تر از همیشه قبل از.”

خانم پلوسی که او کاهش یافته است در مخالفت با استیضاح و اجازه قانونگذاران دموکرات به دنبال اتهامات علیه او نشسته stoically و گریم رو پشت سر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و صفحه به صفحه از طریق یک کاغذ کپی از سخنرانی خود را به عنوان او صحبت کرد.

آقای ترامپ وارد مجلسی با دموکرات ها تجربه خبري و هرج و مرج پس از مشکلات فنی با تاخیر نتایج رای گیری در آیووا در دوشنبه اول سال 2020 مسابقه به عنوان حزب به دنبال یک نامزد به صورت فعلی جمهوری خواه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر