‘نمی تواند زیبایی خواب انتظار برای شاهزاده جذاب’

در اولین روز از تیراندازی Bulbbulبازیگر Rahul Bose فکر او بود. Netflix بکشد فیلم با 1880s بنگال محیط, ویژگی های یک اسراف حولی و به همان اندازه عجیب لباس. “من نمی دانم که آیا آن را تخیل من است یا نه اما من تو را دیدم یک زن از آن دوران” به یاد می آورد این بازیگر که بصورتی پایدار و محکم اعلام کرد او یک غیر معتقد به ماوراء الطبیعه. ظهور خواهد تنها ظاهر را هنگامی که دوربین نورد شد هیچ کس دیگری به نظر می رسید به زحمت توسط زن عجیب و غریب. تا به حال بوز خود را آغاز کرد آهسته تبار به جنون ؟ یک عضو خدمه شناسایی قرار poltergeist. آن مدیر Anvita دات decked در Banarsi ساری با یک جامد قرمز چراغ پیشانی مدل tikka adorning پیشانی. “مدیران به طور معمول چربی در مردان و یا زنان معمولا نتراشیده پوشیدن کفش با چین و چروک جوراب و عدم دئودورانت” می خندد بوز.

سفرهای داخلی

علاوه بر خرد کردن بوز آرکه تایپ دات همچنین نگاه مانند یک شخصیت را مستقیما از او کارگردان اولین Bulbbul. فیلم – بازیگران بوز همراه با Avinash Tiwary, Tripti Dimri, Paoli Dam, Rahul Bose و Parambrata Chattopadhyay – به آرامی unravels رمز و راز عجیب و غریب. در حالی که مردان یکسره رها کردن مرده مثل مگس در این بنگالی روستای شوم حوادث گرفتن خانواده که اعیان بیش از هملت ساکنان. یک قاتل است در شل و هیچ کس امن است. “هنگامی که آن را به واقع نوشتن یک داستان برای خودم مستقیم به من نشستم و آن را تبدیل به فانتزی. اگر شما به من یک پرنده شانس هستند آن پک کردن چشم خود را. می گوید:” 48 ساله دات که سه devoures آثار Ursula K. Le Guin نیل گیمن و تری Pratchett. “Bulbbul آغاز شده و با یک چشم انداز از یک جفت گل سر با علتا (قرمز شنگرف), عقب نشینی تحت یک ساری در ترس است.” پا را تبدیل به موتیف مرکزی در Bulbbulمصرف در supernatural عناصر و معنابخش بیشتر مسائل اجتماعی است که در حال آشکار برای باهوش در میان ما به نقطه.

متمایز صدای

برای بوز, فیلم بدون ذهن و بسیار خوشحال است و نه به سادگی برای خود شخصیت پیچیده اما به دلیل دات. “من با 11 بار اول, مدیران,” او می گوید. “اگر یک مدیر آرام و مطمئن باشید صدای آن را به طور خودکار قرار می دهد مخاطبان در سهولت.” بوز پیش بینی یک موفقیت حرفه ای برای مدیر خود را که مطمئنا ایجاد یک سبک امضا در بالیوود.

در Bulbbul, دات را نوپای البته امضای زیبایی شناسی خود را قرض دادن به خود فیلم را روایت و سرعت. به رغم وعده های ترسناک, عدالت و رمز و راز او اجازه نمی دهد که این فیلم به فرود به هرج و مرج و آشوب. حتی دات قهرمان از eponymous Bulbbul مظهر فضیلت از خود assuredness. “وجود دارد روز بود که من 20 ساله پس از 25 سال; رفتن به عقب و جلو بین مناطق مختلف می گوید:” Tripti Dimri که شخصیت انتقال از عروس کودک به مادر خانواده. “من تا به حال به تمرکز بر من سفر درونی برای تبدیل شدن به یک فرد است که راحت در پوست خود.”

در برابر یک داستانی پس زمینه در نظر گرفته شده برای سرگرم دات juxtaposes یک پیام مهم برای زنان در همه جا. او سفر شخصی تراورس نزدیک به پنج دهه است القا اهمیت آژانس اینکه هنوز و کامل در خود بدون در نظر گرفتن تاثیر دیگران است. “کسانی که همه چیز شما در یادگیری و پرداخت یک قیمت را برای” او می گوید:, و اضافه کرد که زیر آگاهانه او شخصیت بیش از حد سوار بر یک دوره مشابه آن در رحم و وحشی رویکرد است. اما این تز به دات را در زندگی واقعی تجربه است. “من نمی خواهم دختران در خارج وجود دارد به زندگی کسانی که 20 سال فوق العاده را دریافت کنید در اینجا” او ادعا میکند. “من می خواهم به دانه این فکر که ممکن است برای از خواب بیدار در حال حاضر. نمی توان خواب زیبایی در انتظار princes’ بوسه. هیچ. از خواب بیدار در حال حاضر!”

Bulbbul premières در Netflix بکشد امروز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید