اصلا کلمه ای برای ابراز شادی می گوید: Satish Kumar, هند برای اولین بار +91kg بوکسور به المپیک برش

اولین سنگین وزن فوق العاده (+91kg) بوکسور هندی به واجد شرایط برای بازی های المپیک کهنه Satish Kumar روز دوشنبه گفت: “راز استراتژی” و بارهای از شانس ساخته شده است که چند سال گذشته را در دهه زندگی حرفه ای.

کومار است که در بازی های آسیایی برنز مدال (2014) در بازی های کشورهای مشترک المنافع نقره ای-برنده (2018) و دو برنز-برنده در مسابقات قهرمانی آسیا (2015 و 2019). او واجد شرایط خود را برای ازدواج های المپیک در توکیو بعد از این سال با ساخت مرحله نیمه مداوم آسیا/اقیانوسیه مقدماتی در عمان, اردن اواخر یکشنبه شب.

“این خواهد بود اولین بازی های المپیک, من لازم نیست که کلمات برای بیان چگونه خوشحال هستم. اضافه کردن به این, من برای اولین بار هندی فوق العاده سنگین وزن به واجد شرایط برای بازی های المپیک. وای! که کاملا چیزی” کومار گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه تلفنی از عمان.

“من حساب خودم را خیلی خوش شانس. موفق شده است در کنار من برای چند سال گذشته. این نقش زیادی در جایی که من امروز هستم,” او اضافه شده بدون افشای جزئیات چگونه ثروت است و مورد علاقه او است.

30 ساله شده است هند رفت-در سه دسته به نمایندگی از این کشور در رویدادهای مهم تقریبا به طور انحصاری برای یک دهه در حال حاضر.

“من toiled برای بسیاری از سال موفق به کسب مدال در اینجا وجود دارد اما هیچ چیز مقایسه به این. من از روی ماه” گفت: این مرد از Bulandhshahr در اوتار پرادش.

تحمیل بوکسور آغاز شده و کار خود را در سال 2010 و دارای پنج ملی عناوین زیر کمربند.

“اما از دو سال گذشته تا کنون بهترین از زندگی حرفه ای من. شده است وجود ندارد بهتر فاز,” او گفت: با اشاره به CWG و مسابقات قهرمانی آسیا مدال.

“من شده اند خیلی سریع تر من موضع است که راه بهتر از آنچه در آن استفاده می شود و همه این است که مرا به نتایج بهتر است. بسیاری از کار رفته است, به من بهتر است و من خدا را شکر به مربیان خود را برای تجزیه و تحلیل و حمایت ,” او اضافه شده است.

پرسید دقیقا چه او انجام داده است به نوبه خود در اطراف آن کومار در پاسخ با خنده دلچسب برای اولین بار در.

“وجود دارد برخی از استراتژی است که می تواند هرگز به کسی نشان داد. آنها یک راز است. همه می توانم بگویم این است که من کار کرده اند بسیار سخت به از اینجا دریافت کنید.”

آن است که این کار سخت است که Kumar امید را واکشی او پاداش در توکیو و او نیست حتی فکر کردن در مورد رمان Coronavirus تهدید کرده است که پرتاب بین المللی ورزش های تقویم بلا استفاده.

“من فکر نمی کنم المپیک تحت تاثیر قرار خواهد. در هر صورت وجود دارد پزشکان برای اطمینان حاصل شود که هیچ مشکلی وجود دارد,” او گفت: تلاش برای فرار از هر گونه استادانه درست شده پاسخ به یک سوال در بحران بهداشتی است که منجر به بیش از 3000 کشته و چپ بیش از یک لاخ آلوده در سطح جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>