آیا فشار Dhoni به بازنشستگی هشدار ناصر حسین

این شک thomases “باید مراقب باشید” در مورد آنچه که می خواهید برای به وجود آمدن دوم برای یک بار در یک نسل بازیکن مثل ماهندرا سینگ Dhoni اگر مردم “فشار او را به بازنشستگی” سابق انگلستان کاپیتان ناصر حسین گفت در روز شنبه.

حسین, یکی از محترم ترین صداها در جهان کریکت احساس می کند که به زودی به 39 ساله سابق هند کاپیتان هنوز چیزهای زیادی برای ارائه در کریکت هند.

“هنگامی که Dhoni رفته است وجود ندارد و گرفتن او را. وجود دارد برخی از افسانه ها از این بازی قدردانی در حالی که در سراسر چرا که آنها یک بار در یک نسل کریکت و اصلا فشار او را به بازنشستگی خیلی زود است. تنها Dhoni خود را می داند وضعیت روانی و در نهایت انتخاب را انتخاب کنید و بازیکنان به نوبه خود تا زمانی که خواسته به” 52 ساله حسین گفت: Star Sports جدید آن نشان می دهد ‘کریکت متصل’

Dhoni آخرین بازی برای هند در جام جهانی, نیمه نهایی در مقابل نیوزیلند در ماه جولای سال 2019. پس از آن او نیست بازی هر رقابتی کریکت با سابق افسانه مانند Sunil Gavaskar و Kapil Dev روشن ساخت که آن را به طور فزاینده ای دشوار برای Jharkhand ادم خودنما را بین المللی پس از بازگشت چنین طولانی مدت فرصت مطالعاتی.

اما حسین که رهبری انگلستان از 1999-2003 احساس می کند در غیر این صورت.

“توسط MS Dhoni هنوز هم به اندازه کافی خوب به سمت هند? آن را به عنوان ساده به عنوان آن است. که باید برای هر کسی که در سراسر هیئت مدیره. آنچه که من را دیده اند از Dhoni, من هنوز هم فکر می کنم MS Dhoni دارای مقدار زیادی برای ارائه به صورت کریکت هند” او گفت:.

با این حال یکی از انگلستان shrewdest کاپیتان اعتراف کرد که Dhoni انجام خطا بر روی یک زن و شوهر از موارد در طول جام جهانی که در آن او نمی تواند نیروی سرعت از نوبت.

در حالی که حسین را در نظرات مشخص نیست که بازی او در مورد صحبت شد اما از آن است که در تمام احتمال بازی در برابر غرب هند و انگلستان که در آن او موفق به زور با سرعت از هند نوبت.

“بله آن شده است در یک یا دو نوبت که در آن او (MSD) آن را اشتباه در اجرای تعقیب وجود دارد در جام جهانی بازی در انگلستان که در آن او به نوعی مسدود شده و در پایان برای برخی از دلایل ناشناخته اما در کل MS Dhoni است که هنوز هم واقعا خوب استعداد و مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای” شفافی حسین.

نمایش پخش خواهد شد در 7 ساعت در شب شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید