نمی اوردن طالبان اصرار افغان

هزاران افغان پیوست, یک کمپین آنلاین برای محکوم کردن طالبان ارسال حساب از فعالیت شورشیان جلوتر از انتظار مذاکرات صلح.

ایالات متحده امیدوار است به منظور جلب کردن آن به دخالت نظامی در افغانستان و رسم خود را به طولانی ترین جنگ پس از واشنگتن امضا مقابله با طالبان در اوایل این سال است.

متوقف مذاکرات بین طالبان و دولت افغانستان انتظار می رود به زودی آغاز و سربازان آمریکایی در حال میله میله به ترک مارس سال 2021 در ازای تضمین های امنیتی.

اما بسیاری از افغانها که از ترس بیش از حد بسیاری از امتیازات اعطا شده است به امن مشارکت طالبان. “دادن به تروریسم و مماشات با طالبان است و نه راه حل” Aziz Hakimi, افغانستان, روزنامه نگار و فعال حقوق مدنی در توییتر نوشت. آنلاین کمپین اتحاد تولید هزاران پست در محکومیت نقض حقوق بشر متعهد افغان همراه با یک برچسب است که به عنوان ترجمه “را از گرو در اوردن طالبان”.

‘فراموش کردن جنایات خود را’

کابل-بر اساس توییتر کاربر اعجاز Malikzada, 26 گفت: این پیام به دست آورده بودند کشش به عنوان افغان کاربران رسانه های اجتماعی به دنبال یادآوری قدرت های خارجی به قربانی دستاوردهای حقوق بشر ساخته شده در چند دهه گذشته. “با شرکت در این هشتگ من می خواهم بگویم که آن دسته از اتباع خارجی که اصرار بر شروع مذاکرات صلح در افغانستان آنها را نادیده گرفته و یا فراموش کردن جنایات و خشونت های ارتکابی توسط طالبان علیه مردم افغانستان” او گفت:.

قبل از آنها بودند مخلوع توسط نیروهای آمریکایی در سال 2001 طالبان به حکومت افغانستان با سرکوب از هر چیزی آنها تلقی می شود بر خلاف تفسیر خود را از قانون شریعت اسلامی.

زنان مجبور به پوشیدن burqas و ممنوع از مدرسه و مردان مورد نیاز برای رشد ریش. “به عنوان یک زن افغان که متولد تبعید مطرح و مورد مطالعه در زمان جنگ من از ترس طالبان تفسیر از اسلام به خصوص وقتی که می آید به حقوق زنان” وکیل Fereshta عباسی توییتی.

سخنگوی طالبان Zabihullah مجاهد را رد کرد آخرین مبارزات انتخاباتی به عنوان تلاش برای از خط خارج کردن آینده . این فسخ شد “که به ترویج سطحی افرادی که نادان هستند و در برابر صلح” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>