در ادامه بمبئی جشنواره بین المللی فیلم مستند کوتاه و انیمیشن فیلم (MIFF) 2020, دکتر V. Shantaram جایزه یک عمر دستاورد اعطا شد veteran فیلمساز مستند Dr. S. Krishnaswamy.

این جایزه در نسخه 16 از جشنواره جشن خود را مادام العمر سهم به غیر داستانی فیلمسازی. دکتر Krishnaswamy گفت: “این بسیار دشوار است برای صدای به آمده تا زمانی که شما در ابر نه. صحبت من از قلب من. من هرگز پذیرفته شده به یک فیلم که در آن من اعتقاد نداشت گفت:” فیلمساز مشهور خود را به چهار ساعت از دره سند به ایندیرا گاندی است که آثار تاریخ هند است.

او موفق به دریافت هیچ کمک مالی و در زمان بیش از 15 سال برای ساختن این فیلم بود که در نهایت توزیع شده توسط برادران وارنر در سال 1976.

دکتر Krishnaswamy reminisced در مورد روز او را به می دانم که در مجلس مورد بحث بود این فیلم برای 40 دقیقه. “من با ارسال یک پیام به بعد من&B وزیر شری L. K. Advani, ابراز قدردانی من اما همچنین گفت که آن را بیشتر مفید برای نمایندگان مجلس به تماشای فیلم من است. یک رهبر قد شری Advani در سازمان نشان می دهد برای خود و برای برخی از همکاران خود را,” او گفت:.

مهمان رئیس برای افتتاحیه جشنواره فیلم, مراسم, اتحادیه وزیر امور خارجه در امور محیط زیست, جنگل و تغییر آب و هوا Babul Supriyo و مهمان افتخاری, دولت, وزیر امور فرهنگي و آموزش پزشکی Amit Deshmukh, ارائه جایزه به دکتر Krishnaswamy.

دکتر Krishnaswamy ساخته شده اجتماعی مربوط به فیلم های مستند بیش از 200 غیر داستانی, فیلم های سینمایی و چندین سریال تلویزیونی. 18 قسمت سریال هندی تدريجا در اثر باستانی هند در جنوب شرق آسیا که در پخش Doordarshan در سال 2009 دریافت پاسخ قاطع.

دکتر Krishnaswamy اهدا شد Padma شری در سال 2009 و یک دریافت کننده جایزه یک عمر دستاورد از ایالات متحده بین المللی فیلم و ویدئو, جشنواره لس آنجلس.

دکتر V. Shantaram جایزه یک عمر دستاورد داده شده در هر سال در MIFF شامل جایزه نقدی ₹10 لاخ. در گذشته فیلمسازان مانند Shyam Benegal, Vijaya Mulay و آناند Patwardhan اعطا شده است با افتخار ،

جایزه برقرار شده است در حافظه های افسانه ای فیلمساز V. Shantaram بود که از نزدیک در ارتباط با فیلم را بدست آورد به عنوان افتخاری رئیس تولید کننده در طول 1950s.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی