‘Draupathi’ نقد و بررسی فیلم: یک مطلوب تفرج است که تعداد بسیار کمی از cherishable لحظات

تماشای Draupaهفتممنمن به یاد یک بیت از Bharath و Sandhya از Kadhal, یک زن و شوهر از یک شهر در تلاش برای اضافه کردن زندگی در بزرگ شهر که پر از جرم و جنایت و فساد mongers. حالا تصور کنید که اگر Bharath و Sandhya بودند ‘جعلی, زن و شوهر,’? هک چیست Sandhya وجود نداشت و در همه ؟

برای تلفن های موبایل گیج کننده است ؟ Draupaهفتممن در حال ساخت سر و صدای زیادی در رسانه های اجتماعی به دلیل طبقه-بر اساس مفهوم – و شما وسوسه می شود به فکر می کنم رفتن آتشین دیالوگ در تریلر – اما در اصل آن است که به طور متوسط انتقام داستان است که ساخته شده در اطراف یک کلاهبرداری است که بسیاری از مردم آگاه هستند.

مدیر موهان می کند Murugadoss-سبک طرح زمانی که او می شود Prabhakaran اقدام به عنوان یک چای-فروشنده در محل ثبت و دفتر را به رویکرد قدرت که می شود برای یک گواهی ازدواج. در سطح آن یک صحنه ساده اما حیاتی تفسیر در نحوه عملکرد چیزهایی در ثبت دفتر.

Draupathi

  • بازیگران: Richard Rishi, Sheela, Karunas
  • مدیر: Mohan G
  • داستان: یک فرد متهم به قتل عزیزان خود را می خواهد به انتقام

در فیلم دیگری که در خدمت به عنوان هسته اصلی طرح همه چیز را به حرکت به جلو. اما Draupathi به نظر می رسد حداقل در مورد داستان و نه می خواهد به یک cheerleader بود برای برخی از جامعه و سوراخ سوراخ شدن آنها را در برابر دیگری.

در حالی که نیمه اول عمدتا حول محور Prabhakaran (Rishi ریچارد که به نظر می رسد پس از Kadhal Virus روز) و به همین دلیل او را در شهر انجام آنچه که او ما را دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به ‘قهرمان واقعی’ Draupathi پس از آنها این فیلم به نام تنها در ثانیه است. عملکرد عادی (Sheela نقش میان آورده) اما هنوز هم وجود دارد برخی از رضایت از دیدن منجر زن خیلی فیلم و ارتباط عمدتا ولرم انتقام داستان. او می رود در مورد زندگی با شجاعت و او شاخه ویدئوها از بی عدالتی که او شاهد است. آن را ممکن است در سراسر آمده به عنوان یک مورد از Facebook-فعالیت, اما فقط برای دیدن کسی که در روستایی مناطق داخلی کشور تیراندازی افشای کاستی که او امیدوار است دیده می شود دور و گسترده بود و دلگرم کننده.

اما پس از آن می آید مدیر تصمیم به ادامه flashback که bogs پایین فیلم است که خسته کننده و زمان در حال اجرا. این silambam توالی نگاه از محل و اجباری ‘کشاورزان در مقابل شرکت های بزرگ’ موضوع که Kollywood پرداخته و با در 1618 فیلم را بالا می برد سر زشت خود را دوباره.

اوج دادگاه دنباله ای که به نظر می رسد به آخرین ابدیت نمی کند کمک به چیز یا. و در پایان تقاضا است که توسط دادگاه — چیزی است که هر کس در تئاتر تشویق برای چیزی است که باید نتیجه طبیعی از زمان امروز. که Draupathi تصمیم به سرمایه گذاری دو و نیم ساعت به ما را ببینید که تغییر بسیار مسخره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>