‘قرعه کشی طرح fastfor آب آشامیدنی طرح’

کریشنا منطقه جمع آوری A. Md. Imtiaz روز دوشنبه به کارگردانی منطقه روستایی آژانس توسعه (DRDA) مقامات به تدوین طرح پیشنهادی برای ₹56.50-کرور آب آشامیدنی پروژه گرفته شود تا طبق مقررات شهری و امکانات رفاهی در مناطق روستایی (پورا) ابتکار عمل به عنوان در هر دستورالعمل های ملی آب آشامیدنی ماموریت.

در سال 2014 دو مناطق روستایی — Kondapalli و Ibrahimpatnam — انتخاب شده بودند به اجرای پورا ابتکار که برای آن پروژه به ارزش ₹157 کرور شد و تایید شده توسط دولت مرکزی در مشارکت عمومی-خصوصی در حالت

در جلسه بررسی وضعیت پروژه های پیشنهادی تحت ابتکار عمل آقای Imtiaz گفت: “DRDA این گره آژانس باید آمد تا با آخرین پیشنهاد برای آب آشامیدنی پروژه. پیشنهاد فرستاده خواهد شد به دولت مرکزی به زمین این پروژه است.”

گردشگری مدار

مقامات گفته شد به آمده تا با یکی دیگر از پیشنهاد ساخت یک مخزن در Beemarajugattu تحت پورا. دولت آماده است به صرف ₹9 کرور برای این پروژه است.

آقای Imtiaz گفت که گردشگری مدار پیشنهادی به توسعه در هزینه ₹58.80 کرور در Kondapalli-Ibrahimpatnam منطقه بود و در عین حال خود را به پرواز.

Mylavaram MLA V. کریشنا پراساد و DRDA مدیر پروژه M. Srinivasa Rao در میان کسانی که در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>