اتهام راننده مست متهم شده است با چندین جرائم از جمله قتل نفس پس از یک SUV زده هفت فرزند در سیدنی پیاده رو کشتن چهار و به طور جدی مجروح شدن یک پنجم.

کودکان راه رفتن بودند و برای خرید بستنی زمانی که آنها زده بودند قبل از 8 p. m. روز شنبه توسط یک وسیله نقلیه رانده شده توسط Samuel, Davidson, پلیس گفت:.

سه نفر از کودکان کشته شدند, برادر و خواهر و برادر خود را گرفته بود به یک بیمارستان در شرایط جدی. چهارمین فرزند کشته شد دختر از پدر خود پسر عموی.

پدر دنی عبدالله به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه با او باشم ،

“من نمی دانم چه بگویم. من بی حس” آقای عبدالله گفت. “همه من می خواهم بگویم این است – لطفا رانندگان مراقب باشید.”

“این بچه ها بودند فقط راه رفتن گناه لذت بردن از شرکت های یکدیگر و … امروز صبح بیدار شدم و من را از دست داده اند سه تا از بچه ها,” او اضافه شده است.

آقای عبدالله و همسرش لیلا تا به حال شش فرزند. او گفت: پسر عموی خود را نیز از دست داد 11-سال-کودک در تراژدی ورونیک Sakr.

یکی دیگر از دختران در سن 10 و 13 دچار جراحات جزئی, مقامات گفت.

Davidson, ادعا, راننده بازداشت شد در صحنه در روز شنبه و همچنان در بازداشت است.

20 اتهامات او از جمله چهار تن از قتل نفس خوانده شد در سیدنی دادگاه در روز یکشنبه. او به نظر نمی رسد در دادگاه و رد شد به قید وثیقه تا زمان دادگاه بعدی او ظاهر در 2 آوریل.

دیویدسون گفته ثبت الکل خون غلظت 0.15% — سه برابر حد قانونی در استرالیا.

اقدام دستیار کمیسر پلیس Jason جویس گفت: راننده باقی مانده در صحنه تا زمانی که پلیس وارد, وجود دارد و نشانه های خود را 24 ساله مرد مسافر تلاش برای کمک به برخی از کودکان. نه راننده و نه مسافر مجروح شد.

عبدالله گفت: تمام هفت کودک مجروح شدند مربوط بودند و ماندن در خانه عبدالله.

“همه آنها را از آمدن به دریافت babysat. من به آنها گفتم – فقط برای پیاده روی بروید و کمی پیاده روی با هم بمانند. شما باید OK’,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی