راننده متهم پس از 4 کشته شدن بچه ها در سیدنی پیاده رو

اتهام راننده مست متهم شده است با چندین جرائم از جمله قتل نفس پس از یک SUV زده هفت فرزند در سیدنی پیاده رو کشتن چهار و به طور جدی مجروح شدن یک پنجم.

کودکان راه رفتن بودند و برای خرید بستنی زمانی که آنها زده بودند قبل از 8 p. m. روز شنبه توسط یک وسیله نقلیه رانده شده توسط Samuel, Davidson, پلیس گفت:.

سه نفر از کودکان کشته شدند, برادر و خواهر و برادر خود را گرفته بود به یک بیمارستان در شرایط جدی. چهارمین فرزند کشته شد دختر از پدر خود پسر عموی.

پدر دنی عبدالله به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه با او باشم ،

“من نمی دانم چه بگویم. من بی حس” آقای عبدالله گفت. “همه من می خواهم بگویم این است – لطفا رانندگان مراقب باشید.”

“این بچه ها بودند فقط راه رفتن گناه لذت بردن از شرکت های یکدیگر و … امروز صبح بیدار شدم و من را از دست داده اند سه تا از بچه ها,” او اضافه شده است.

آقای عبدالله و همسرش لیلا تا به حال شش فرزند. او گفت: پسر عموی خود را نیز از دست داد 11-سال-کودک در تراژدی ورونیک Sakr.

یکی دیگر از دختران در سن 10 و 13 دچار جراحات جزئی, مقامات گفت.

Davidson, ادعا, راننده بازداشت شد در صحنه در روز شنبه و همچنان در بازداشت است.

20 اتهامات او از جمله چهار تن از قتل نفس خوانده شد در سیدنی دادگاه در روز یکشنبه. او به نظر نمی رسد در دادگاه و رد شد به قید وثیقه تا زمان دادگاه بعدی او ظاهر در 2 آوریل.

دیویدسون گفته ثبت الکل خون غلظت 0.15% — سه برابر حد قانونی در استرالیا.

اقدام دستیار کمیسر پلیس Jason جویس گفت: راننده باقی مانده در صحنه تا زمانی که پلیس وارد, وجود دارد و نشانه های خود را 24 ساله مرد مسافر تلاش برای کمک به برخی از کودکان. نه راننده و نه مسافر مجروح شد.

عبدالله گفت: تمام هفت کودک مجروح شدند مربوط بودند و ماندن در خانه عبدالله.

“همه آنها را از آمدن به دریافت babysat. من به آنها گفتم – فقط برای پیاده روی بروید و کمی پیاده روی با هم بمانند. شما باید OK’,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>