هواپیماهای بدون سرنشین کمک می کند تا دستگیری زن دم arrack در بادام باغ

ممنوعیت اجرای بال (PEW) از Cuddalore منطقه پلیس در 27 آوریل بازداشت یک زن 42 ساله به اتهام دم غیرقانونی arrack در cashewnut باغ در Kadampuliyur ایستگاه محدودیت پس از توجه به فعالیت های مشکوک را از طریق هواپیماهای بدون سرنشین دوربین.

پلیس باید راه اندازی یک جستجو برای nab زن شوهر که از صحنه فرار کرد از دیدن هواپیماهای بدون سرنشین.

منابع پلیس گفته است که هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفت پیو به نگه داشتن یک برگه در tipplers که منابع الکل به طور غیر قانونی در طول مستند.

زیر جهت از سرپرست پلیس M. Sree Abhinav هواپیماهای بدون سرنشین مستقر شد در Siruthondamadevi در صلاحیت این دادگاه Kadampuliyur ایستگاه پلیس.

فعالیت های مشکوک بلافاصله متوجه شده در بادام هندی مهره باغ و یک تیم در چرخش به عمل است. این تیم دستگیر A. لاکشمی, 42 بود که دم arrack و ضبط 20 لیتر از تخمیر شستشو و 15 لیتر arrack در حالی که شوهر او Arivazhagan فرار از صحنه.

برای دو هفته گذشته در کوددلر پلیس شده اند با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای نگه داشتن یک تب بر ضد فعالیت های اجتماعی و برای اجرای بهتر این مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>