کاهش یافته و هند از منطقه آزاد چابهار راه آهن پروژه به علت عدم تعامل فعال: ایران

ایران کاهش یافته است هند از منطقه آزاد چابهار راه آهن پروژه به دلیل “عدم حضور فعال هند نامزدی” منابع ایرانی گفت: در روز سه شنبه تایید هندو‘s گزارش. ایران باز می ماند به همه از جمله هند برای همکاری و سرمایه گذاری اما تهران انتظار دارد پروژه های آینده باید حفظ شود از شخص ثالث یک جانبه تحریم.

“انتظار می رفت که علاوه بر سرمایه گذاری در بندر چابهار و هند نیز می تواند یک بازی بیشتر نقش حیاتی در تامین بودجه و ساخت اين استراتژیک ترانزیتی از چابهار به زاهدان و از زاهدان به سرخس در مرز با ترکمنستان است که در غیاب یک فعال هندی, تعامل و همکاری, در حال حاضر تحت ساخت و ساز ایران, بودجه و مهندسی ظرفیت” گفت: منابع ایرانی. هندو گزارش داد که روز سه شنبه ایران رفته بود پیش با مهم حمل و نقل پروژه خود را در آن با استناد به تاخیر از سمت هند در بودجه.

تحریم های ایالات متحده

تاخیر نیز نشان داد در ممکن است تاثیر تحریم های ایالات متحده در هند پروژه ها با ایران است. هر چند هند امن معافیت برای بندر چابهار از ایالات متحده تحریم های دو جانبه روابط با ایران در زمان ضربه در ماه فوریه پس از شورش در دهلی نو به خود جلب کرد محکومیت از وزیر خارجه ایران جواد ظریف ، که از هم جدا هند-ایران انرژی تجارت آمار بود که هند بسته واردات انرژی از ایران به دلیل تهدید تحریمهای آمریکا که نیز تحت تاثیر IRCON ایران و راه آهن وزارت تفاهمنامه برای ساخت و ساز از چابهار-زاهدان راه آهن پروژه.

هند تا به حال firmed راه آهن قصد دارد در ماه مه سال 2016 در طول نخست وزیر نارندرا سفر به تهران به امضای چابهار توافق با ایران رئیس جمهور روحانی و رییس جمهور غنی. ایران در آخرین اقدام جلب توجه آن را به عنوان آمد و در این زمینه از تهران نهایی 25 سال موافقتنامه همکاری های استراتیژیک با پکن بود که مذاکره در پنهان کاری. ایران به این توافق یک “نقشه راه برای آینده همکاری” بین دو طرف است.

“این توافق نامه به طور کامل در خط با ایران را علنا اعلام کرد:” نگاه به شرق در سیاست ” و نشان می دهد که ایران مصمم به گسترش روابط با همه, آسیایی, همکاران و به ویژه در چین و هند به عنوان دو کشور گفت: ایران منبع امیدوار است که هند باقی خواهد ماند و در میان ایران و دوستان “خواهد بود استقبال به عنوان یک دوست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>