‘روان’ اولین نگاه: Denis Villeneuve توضیح می دهد که چرا او می خواهد برای گفتن داستان حماسی در دو بخش

فیلمساز Denis Villeneuve می گوید جهان ایجاد شده توسط نویسنده فرانک هربرت در رمان کلاسیک تلماسه بسیار پیچیده است و به همین دلیل است که او می خواست به داستان در دو بخش است.

اولین نگاه از چند ستاره در فیلم های آینده از جمله تیموتی Chalamet, Jason Momoa, Zendaya و بیشتر شد به تازگی منتشر شده.

در دور آینده 1965 فرقه رمان کلاسیک به شرح زیر پل Atreides که خانواده فرض کنترل از سیاره صحرا Arrakis است که تنها مکان شناخته شده از کهکشان را حیاتی ترین و ذهن تغییر معدنی به نام “ادویه”.

بعد از پل و خانواده اش خیانت, داستان بررسی موضوعات سیاست و دین و رابطه انسان به طبیعت به عنوان پل منجر به یک شورش برای بازگرداندن خانواده اش را بدست آورد.

این رمان بود قبلا اقتباس توسط فیلمساز کهنه دیوید لینچ به یک فیلم 1984 ساخته شده است که اخبار آن برای مدیر مکرر درگیری با تولید کنندگان.

وینو که آخرین کارگردان شد “Blade Runner 2049”, انتقادی-تحسین عاقبت به ریدلی اسکات “بلید رانر” گفت: او می دانست که از سمت راست شروع که این امر می تواند غیر ممکن است به داستان “تلماسه” فقط در یک فیلم است.

“من نمی خواهد به توافق برسند به این اقتباس از این کتاب با یک فیلم. جهان بیش از حد پیچیده است. این جهان است که طول می کشد قدرت خود را در جزئیات” کارگردان گفت Vanity Fair.

او گفت: موضوعات مورد بررسی توسط نویسنده در رمان خود از جمله بیش از بهره برداری از این سیاره کاملا مربوط به امروز مخاطبان است.

“بدون توجه به آنچه شما ايمان زمین در حال تغییر است و ما را مجبور به وفق دهند. به همین دلیل من فکر می کنم که “تلماسه” این کتاب نوشته شده بود در قرن 20.

“این یک دور پرتره از واقعیت از نفت و سرمایه داری و بهره برداری از overexploitation از زمین است. امروز همه چیز فقط بدتر است. این یک coming-of-age story بلکه یک تماس برای اقدام برای جوانان,” او اضافه شده است.

وینو گفت: تلماسه بود “سخت ترین” پروژه حرفه ای خود را.

“این یک کتاب است که تکل سیاست, دین, محیط زیست, معنویت و با بسیاری از شخصیت های. من فکر می کنم که چرا آن را بسیار دشوار است. راستش این دور سخت ترین چیزی که من انجام داده ام در زندگی من” این فیلمساز اضافه شده است.

تلماسه را ببینید Timothee Chalamet منجر به یک ستاره نکردم بازیگران ربکا فرگوسن, Oscar Isaac, Josh Brolin, Stellan Skarsgard, دیو باتیستا, Zendaya, David Dastmalchian, استفان مک کینلی Henderson, شارلوت رمپلینگ, Jason Momoa و خاویر باردم.

وینو اقتباس رمان با همکاری اریک راث و Jon Spaihts.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>