هلندی دولت شروع حراج از 5G فرکانس

دولت هلند آغاز حراج جمعه جدید 5G بی سیم فرکانس با شرکت های مخابراتی مناقصه به طوری که آنها می تواند ارائه به مشتریان با سریع تر تلفن همراه شبکه های ارتباطی.

دولت می گوید این حراج آنلاین از 700, 1,400 و 2,100 مگا هرتز فرکانس می تواند آخرین روز یا بیشتر و افزایش حداقل 900 میلیون یورو ($1 میلیارد دلار).

یک 3,500 مگا هرتز فرکانس به حراج گذاشته خواهد شد خاموش در تاریخ بعد به دلیل استفاده از آن برای 5G شبکه می تواند تداخل با کار یک ماهواره ارتباطات رهگیری تسهیلات در شمال هلند مورد استفاده توسط هلندی سازمان های اطلاعاتی.

هلندی وزارت امور اقتصادی می گوید: آن را نمی خواهد اظهار نظر در این حراج تا آن را به اتمام است.

حراج برای پهنای باند مورد استفاده توسط ارائه دهندگان و به طور مستقیم و نه شامل زیرساخت برای 5G شبکه است که تمرکز شدید بین المللی بحث است. آمریکا به دنبال متقاعد کردن متحدان به اجتناب چینی مخابراتی, دنده, ساز, Huawei به عنوان یک 5G زیرساخت های تامین کننده بیش از ترس است که دولت چین می تواند با استفاده از آن برای جاسوسی و یا خرابکاری. هواوی همواره رد کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>