DVAC بسته شکایت علیه وزیر Palaniswami

اداره هوشیاری و مبارزه با فساد (DVAC) بود و در اوایل این ماه فرستاده شده جدا “بسته گزارش” می خواهم از “ماده” در دو شکایت از فساد از جمله یکی در برابر وزیر Edappadi K. Palaniswami. دیگر شکایت مربوط به اتهام فساد در ₹1,950 کرور BharatNet پروژه.

دولت دادستان عمومی R. Natarajan روز سه شنبه مطلع عدالت N. Sathish کومار از مدرس دادگاه عالی که بسته شدن گزارش واصل شد به عنوان DVAC هیچ ماده در اتهامات وارد شده توسط DMK MP R. S. Bharathi.

این DMK رهبر تا به حال اتهام فساد در ₹1,165-کرور مناقصه برای یک جاده پروژه تعمیر و نگهداری. SPP گفت: درخواست کرده بود وارد اتهامات بی اساس علیه رئیس جمهوری برگزار شد که بزرگراه های نمونه کارها. در “واقعی تایید” را DVAC پیدا نکردم هر ماده را مشاهده کنید و بسته شدن گزارش به دولت در تاریخ 1 ژوئن. “مناقصه ها و مزایده قرار بود باز تنها در ژوئن 1, اما شکایت ثبت شده در آوریل 6 خود را. در آن مرحله درخواست نمی تواند ادعا فساد” او گفت:. به عنوان یک e-مناقصه ها و مزایده هر کسی می تواند در آن شرکت بدون در نظر گرفتن COVID-19 مستند.

شکایت در BharatNet پروژه بسته شد در ژوئن 2 به عنوان درخواست کرده بود وارد اتهامات قبل از مناقصه سند باز شد.

در این جلسه در مورد اول درخواست کننده ارشد مشاوره R. Shanmugusundaram به دنبال زمان برای دریافت دستورالعمل. از این رو قاضی مسئول این پرونده به پنج شنبه. مورد دوم نیز موکول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>