E-تصویب تهیه یک مشکل عمده برای کارگران و کارفرمایان در مادورای

تامیل نادو دولت حرکت به استراحت هنجارهای مورد عملکرد صنایع از آوریل 4 آورده آه از امداد رسانی به کارآفرینان است. اما کوچک و در مقیاس کوچک کارآفرینان در مادورای می گویند که روند اخذ عبور برای کارکنان خود را در میان بزرگترین مشکلات است.

از ساعت 11 صبح به بعد پورتال – http://www.tnepass.tngea/- نمایش پیغام خطا مبنی بر ‘سایت نمی توان رسید’.

Convenor از مادورای منطقه کوچک و کوچک مقیاس انجمن صنایع K. R. Gnanansambandham گفت: سرور بود. “بدون مناسب سیستم در محل چگونه می تواند ما حتی تلاش گرفتن می گذرد؟”

بسیاری از کارگران از شرکت خود را که در تلاش برای به دست آوردن عبور ناموفق بودند. “من مطمئن هستم که من نیروی کار قادر است با استفاده از یک رمز عبور توسط خود را به عنوان بسیاری از آنها ماهر فن آوری. زمانی که برخی از اعضای سازمان سعی کردم به درخواست برای تصویب آنها موفق به آن را دریافت. نیز وجود دارد بدون هیچ دلیل روشنی برای رد,” او گفت:.

از همه مهمتر او گفت که تنها پنج یا شش صنایع ذکر شده در بخش منو در پورتال disallowing مردم که به فروش قطعات یدکی و روغن و گریس و رنگ و دیگر کالاها شده است که طبقه بندی به عنوان “غیر ضروری” به ادامه کار خود را.

تامیل نادو کوچک و کوچک انجمن صنایع جمهور S. Anburajan گفت که از مادورای منطقه دولت تا به حال صرفا مجاز به ورود مردم به جمع آوری را به دنبال می گذرد بسیاری از مردم clueless در مورد چگونه برای شروع کار در مارس 4. او اضافه کرد که زمانی که کارگران رفت و به e-Seva مراکز به درخواست آهسته سرور ایجاد می شود بسیار طولانی صبر کنید بار.

آرامش مجوز منطقه جمع آوری برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا e-عبور داده خواهد شد و به لوله کش, AC, مکانیک homecare ارائه دهندگان و خدمتکاران.

T. Dhirivayam یک لوله کش-تقدیر-برق که ساکن در آنا نگر گفت که بدون هیچ گونه درآمد برای تاریخ و زمان آخرین یک – و-نیم سال او تا به حال برای زنده ماندن در پس انداز ناچیز. “من خورده ام به مقدار ذخیره شده برای عروسی دختر من,” او گفت:. با آرامش خود را تنها در درآمد زندگی پس از 40 روز فاصله تاخیر اداری مورد پذیرش می گذرد ادامه داد: به طور عمده مانع او گفت:.

منطقه جمع آوری T. G. Vinay وجود دارد گفت: تا به حال فوق العاده ای است جریان درخواست از e-پورتال باز در صبح روز یکشنبه. “منطقه صنایع مرکز گفت که آنها هنوز به رد برنامه های کاربردی و آنها هنوز هم 250 درخواست در حال بررسی است.” او اضافه کرد که آنها تا به حال آب گرفتگی شده است با درخواست از مردم که در حال حاضر دولت اجازه تابع بدون عبور از جمله کارکنان پزشکی از مغازه ها و کارکنان مشغول به کار در رستوران است که اجازه بگیرد. “این مشکل است. ما در حال کار بر روی پاکسازی برنامه های کاربردی و اجازه کسانی که واقعی هستند,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>