هر نشانه ای از ضعف در بخشی از ما را می سازد چینی واکنش بیشتر متخاصم’: Amarinder سینگ

وقت آن است که در حال حاضر برای این مرکز به برخی از اقدامات سختگیرانه به هر نشانه ای از ضعف باعث می شود چینی ها واکنش بیشتر “متخاصم” پنجاب وزیر Amarinder سینگ گفت: در روز سه شنبه.

وی این اظهارات را پس از یک افسر ارتش و دو سرباز کشته شدند در یک رویارویی خشونت آمیز با نیروهای نظامی در شرق لاداخ را Galwan ولی در روز دوشنبه.

“این اتفاق می افتد در Galwan دره ادامه نقض حقوق بشر توسط چین است. وقت آن است که در حال حاضر که این کشور می ایستد تا به این تهاجم. سربازان ما عادلانه نیست بازی که هر چند روز افسران و مردان در حال کشته و مجروح در دفاع از مرزهای ما” آقای سینگ توییتی .

“وقت آن است که در حال حاضر برای دولت هند به برخی از اقدامات سختگیرانه. هر نشانه ای از ضعف ما باعث می شود چینی ها واکنش بیشتر متخاصم. من عضویت این کشور در پرداخت خراج به ما شجاع شهدا. ملت می ایستد با شما ساعت خود را از غم و اندوه” او گفت:.

ارتش گفت: هند از دست یک افسر و دو سرباز در خشونت آمیز صورت خاموش در حالی که تلفات در طرف چینی نیز هست.

میزان تلفات در طرف چینی است که بلافاصله روشن نیست.

 

به گفته یک افسر نظامی ارشد این اولین حادثه مربوط به تلفات و یک سرباز در برخورد خشونت آمیز با ارتش چین پس از سال 1975 زمانی که چهار سربازان هندی کشته شدند در یک کمین در Tulung لا در آروناچال پرادش در طول بالفعل مرز بین دو کشور.

منابع رسمی وجود دارد گفت: هیچ آتش بین دو طرف است.

در ژوئن 5, بیش از حد, وزیر بود خواست این مرکز را به سختی ایستاده در ادامه مرز ایستاده با چین اگر کشور همسایه نمی شد در پاسخ به تلاش های دیپلماتیک برای حل و فصل این مسئله است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید