بار وجود دارد که شما تعجب که در آن برخی از مدیران که ساخته شده امیدوار کننده اولین ناپدید می شوند. برخی زندگی نمی کنند تا به استعداد آنها به نمایش گذاشته. گفتم که در آن K. S. آشوکا بود و پس از او پر شور خود را اولین با ‘6-5=2’. یک مهندس تبدیل به مدیر دیگری که نمی خواهید به توان محدود به یک زاویه ای اطاقک, آشوک فیلم های ساخته شده بر دوام بودجه رفت و به جمع آوری برخی از کرور. آن بود که هر تولید کننده رویا. مدیر نگهداری شما پرچ برای 110 دقیقه با ترکیبی از واقعیت داستان دوستی و شیطانهای. وجود دارد فقط یک اشاره از عشق هیچ آهنگ ها و به طور خلاصه یک فیلم با لرزش بدون زواید است. این فیلم الهام گرفته شده بود توسط “پروژه جادوگر بلر” اما نمی شد با توجه به تغییر محلی احساسات به عنوان بهانه رایج می رود. Ashok معمولی متعصب تبدیل فیلمساز. خانواده خود را بیش از حد بود رفتند خود را در مورد پرتاب یک کار است که پرداخت سخاوتمندانه و به طور منظم برای ناشناخته مانند شخصیت های خود را از ورود به جنگل. او پیوستن به یک دوره در نوشتن ، ‘6-5=2′ یک فیلم کار می کرد که صرفا به دلیل بهترین شکل از تبلیغات دهان به دهان’.

من به یاد داشته باشید آن را رامش Arvind که از چنای و از من خواست برای بررسی این فیلم است. بودجه و یا عدم آن را یک عامل بازدارنده به کیفیت. تلاش زیادی را به ساخت با مقدار زیادی از سفر برای قرار دادن زمین مناسب و اگر این اقدام نگاه گردیده را به لطف بی امان تمرینات. موفقیت می تواند همه چیز را تغییر دهید به مدت یک شب. ناشناخته صورت که می خواهم بازدید مشاهیر برای کمک به انتشار فیلم خود را یک نام شناخته شده یک شبه. تولید کنندگان صف تا آنجا که او به عنوان یک مدیر است که می تواند تبدیل lakhs به crores. “من فکر می کنم رسیدن به موفقیت نسبتا آسان است. حفظ آن دشوار است” خفیف ادب Ashok به من گفته بود. واقعیت دوم فیلم موفق و مدیر است که اسید آزمون. انتظارات چند برابر هستند و به سادگی zeroing در مناسب داستان یک کار دشوار است. Ashok نیست عجله کنید و سعی کنید پول خود را در موفقیت یک شبه اما به نظر می رسد به دست گرفته اند و یک ذره بیش از حد طولانی به دنبال. آن را هفت سال پس از او به رویای خود اولین است.

این احساسات از یک مدیر نه تنها منعکس شده در این طرح و همچنین زیبایی شناسی, مجموعه, لباس و تن از احساسات. این یک نقش برگشتی اینجا. قهرمان برای یک تغییر است smitten در نگاه اول. اثری از این دیده می شد در فوق العاده ‘Gantu لال’ به تازگی. اولیه توالی هستند که لذت تماشای بطری تا احساسات او تمرین چگونه او را معرفی خودش میگردند اما در چشم انداز. آن را وسیله به سادگی از آنجا که او به نظر می رسد غافل از وجود او. بسیاری از رفته تاب در طرح و همچنین اجتناب کلیشه. این فیلم پر است از مردم خوب اطراف پرتاب با موقعیت های پر سر و صدا را در کنترل خود مانند مرگ و از هم پاشیده با احساسات متضاد به رسمیت شناخته شده اما قابل قبول نیست. خود بیگانگی حتی موقت بیش از با هم بودن است که باعث می شود یک تشخیص درست عاطفی معادلات. معرفی شخصیت دیگری که تلاش می کند برای جداسازی قهرمان دور از گرایش به خودکشی و را از آفتاب را به زندگی او قدرت پردازش تا رسیدگی است. در حال حاضر هیچ چیز در فیلم های جدید و یا راه گشا. آن را حمل به ظاهر قابل پیش بینی موقعیت های شخصیت های, واکنش و مختصر و مفید خطوط آنها صحبت می کنند که باعث می شود آن ایستادگی کردن. شما می توانید تعداد زیادی از فکر و شور و مشورت رفته به نوشتن.سرعت که به نظر می رسد فرصت میدارد. جای تعجب وجود دارد هیچ درگیری و یا مرحله نهایی مسابقات که در نتیجه اهلی قابل پیش بینی اوج. در حال حاضر این به نظر می رسد که قرار Ashok در یک دوراهی قرار گرفت. من مطمئن هستم که بسیاری از مخالفان به راه Ashok تصمیم به پایان دادن به این فیلم و احتمالا توسط تولید کننده. چگونه مردم قبول پایان تصمیم می گیرید فیلم سرنوشت در جعبه ، آنها ممکن است به ضرب گلوله قابل قبول پایان بیش از حد فقط در مورد! من آرزو می کنم این فیلم به خوبی انجام می دهد فقط برای اثبات که سینما است نه فرار از واقعیت اما تکرار که زندگی گاهی اوقات غریبه.

بازیگری است که برای اولین بار رای به خصوص Kushi و Pruthvi. Pavithra Lokesh است که همه فضل و وقار در زیبایی نوشته شده است ، پس زمینه نمره دلپذیر با آهنگ کندی رسیدگی چیزی منحصر به فرد در یک فیلم عاشقانه. باز هم مثل بسیاری از فیلم های ما, ما واقعا نمی دانیم که چه شخصیت بازی توسط Pruthvi می کند دیگر از وام خود را شانه به خرد قهرمان. من آرزو می کنم قطر را نشان داده است برخی از دلهره قبل از مصرف یک دوچرخه سوار دوباره به خصوص پس از زندگی او را تغییر تصادف.

همچنین هیچ تلاش ساخته شده است برای پیگیری کردن مجرم از یک تصادف. اوج در یک فیلم بسیار مهم است و می تواند اعدام شده اند به طور موثر تر نیست چگونه این اتفاق می افتد اما به چوب بست. آن را ناگهانی و نه ناگهانی. قطر است که هنوز هم جالب ترین Kannada film منتشر شد این سال است. آن را دریافت کرده و دارای شور و شعف پاسخ که “6-5=2′ اما من امیدوارم که این کلمه خوب است که صادقانه ساخته شده Kannada film نشان دادن سریع گسترش می یابد. حتی که نادر این روز است.

sshivu@yahoo.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی