عید پاک تخم مرغ نماد به پشت صحنه داستان: آنچه در حال Kollywood مدیران تا ؟

این Mankatha داستان

مدیر Venkat Prabhu را Mankatha تا به حال یک اثر ناهمواری در تامیل fragman me در راه شخصیت های نوشته شده برای توده قهرمانان. این فیلم بازیگران Ajith Kumar در رو باز به بررسی بیحوصلگی حرف زدن از منتقدان و مخاطبان به طور یکسان در درجه اول برای قدردانی از آن العربي تجسم ضد قهرمان. جدا از بی حد و حصر مراجع به “Thala”, Mankatha بود و بیشتر محبوب شناخته شده به عنوان فیلم که Ajith Kumar تهیه بریانی برای تمام بازیگران و خدمه. های که ‘بریانی’ حادثه در توییتر Venkat Prabhu حفر قدیمی خود را صدای جیر جیر که او پست شده در طول ساخت Mankatha. در این توییت نوشت: “ما ضربه را با فاصله بلوک امروز. بنابراین هنگامی که شما آن را ببینید در تئاتر به یاد داشته باشید این صحنه که در آن Thala پخته شده بریانی برای ما است.”

 

مذاکرات در مورد Mankatha 2 شده اند و خاموش است و هیچ چیز نهایی نشده است. مانند شخصیت است که می رود به پرس و جو در مورد Vinayak Mahadev در اوج ما نیز انتظار با نفس bated.

این آهنگ که شد فیلم

یک فیلم در مورد لاغری نیست یک موضوع مواد است که شما به طور معمول انتظار می رود از اولین فیلمساز. اما این گرفتن بود برای RS Prasanna ساخته شده که هوای گرم و فازی رمانتیک-کمدی Kalyana Samayal Saadham (2013) با بازی او اسم بازیگر Prasanna و Lekha Washington. یکی از عمده نکات برجسته این فیلم راه Prasanna اسیر صمیمیت بین زن و شوهر در آهنگ ‘ملا Sirithal که شد یک لحظه earworm. دادن مخاطبان یک نگاه اجمالی به آنچه رفت به ساخت آهنگ Prasanna نوشته شده یک تصویر از فیلمنامه Kalyana Samayal Saadham. او گفت: “این شرح اسکریپت Kalyana Samayal Saadham که شد “ملا Sirithai” FB آهنگ که ویروسی رفت و کمک به ما در رسیدن به مخاطبان است.”

 

Prasanna شده است با استفاده از قرنطینه زمان به طور موثر در توییتر اشتراک گذاری یادداشت و معرفی کتاب برای جوانه زدن دارند. آن را باید به ذکر است که Kalyana Samayal Saadham شد تعمیرشده در Hindi به عنوان Shubh منگل Saavdhaan با Ayushmann Khuranna و Bhumi Pednekar در عنوانی نقش.

جدا نشده سنگهای

جوانترین در میان بسیاری Karthick Naren تصمیم به انجام کاری متفاوت است. در یک سری از توییت Karthick شروع به ‘رمزگشایی’ دوم کارگردان, مافیا: فصل 1به نفع مخاطبان که در غیر این صورت احساس نا امید با محصول نهایی. “می خواهم برای به اشتراک گذاشتن چند خبر جزئیات تخم مرغ عید پاک و homages که رفته اند ممکن است خسته شده اید” او نوشته شده بر روی پلت فرم وبلاگ نویسی خرد.

 

از آن پس Karthick دریافت هر دو میاد و brickbats برای ‘رمزگشایی’ موضوع. بازیگران آرون Vijay, Prasanna و پریا بهونی Shankar مافیا باز به بررسی مخلوط زمانی که آن را ضربه تئاتر ماه گذشته است و در حال حاضر جریان در آمازون نخست. در ضمن Karthick نقل مکان کرد برای پروژه بعدی خود را شامل Dhanush در سرب. نوشته شده توسط Malayalam نویسندگان Suhas و Sharfu, D43آن را به عنوان نامیده می شود انتظار می رود برای انتشار در اواخر این سال یا اوایل سال آینده است. او همچنین در انتظار انتشار خود را طولانی-انتظار Naragasooran.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید