اد متصل 15 قطعه زمین در واردات ساختگی مورد

اجرای مدیریت (ED) متصل شده 15 قطعه زمین در گجرات سورت در نظر گرفتن ارزش کل موجود در مورد واردات ساختگی به بیش از ₹34 کرور. وجوه گفته می شود روت با استفاده از بیش از 3000 شرکت.

زمین اندازه گیری در حدود 3,849 متر مربع متعلق به یکی Madanlal Jain و در مراسمی به نام Rivertouch استراحتگاه خصوصی محدود یک شرکت گفته می شود تحت کنترل او است. حساب های بانکی با مجموع تراز ₹2.83 کرور آقای جین بود که گفته می شود که در راکت نیز متصل شده است.

بانک لژ شکایت

این اقدام گرفته شده است تحت پیشگیری از پول شویی, قانون بر اساس شکایت دریافت شده توسط سورات جرم شعبه از ICICI بانک در برابر R. A. توزیع کنندگان خصوصی محدود و دیگران ادعا که این شرکت تا به حال مبله حساب های جعلی از ورود غیر قانونی به بیرون حواله.

اد کاوشگر نشان داد که نه شرکت داشتن حساب با ICICI بانک در سورت تا به حال پرداخت مبالغ هنگفتی به سه شرکت در امارات متحده عربی و 15 شرکت در هنگ کنگ بر اساس جعلی صورتحساب از ورود.

“منبع اصلی اعتبارات در این حساب از هشت اشخاص از جمله Vandana & Co., طبیعی Trading Co. و Maruti تجارت با داشتن حساب در بانک محور جدا از سراسر 469 اشخاص دیگر. این گفت: هشت اشخاص به حال دریافت بودجه از طریق مختلف چک ارزان فروشان و یک وب سایت از 2,700 شرکت گفت:” یک مقام رسمی.

آژانس مدعی است که Afroz حسن Fatta که در دست بررسی است و برای او به اتهام نقش در “حواله” راکت آقای جین, Bilal هارون گیلانی Jayesh دسای و Rakesh Kothari درگیر شدند. “این متهم از افراد ایجاد پوسته شرکت های ساختگی با استفاده از افراد به عنوان مدیران/همکاران” آن گفت:.

آقای جین تا به حال گفته به دست آورده کمیسیون برای نقش خود در انجام معاملات غیر قانونی خارجی حواله ساخته شده با استفاده از حساب های جعلی از ورود و ذینفع از درآمد حاصل از جرم و جنایت قرينه سازي و انتقال از شرکت های هندی به حساب های دبی مبتنی بر Mabrook Trading FZE.

آژانس قبلا بازداشت آقای Fatta آقای جین, Manish شاه, آقای کوتاری و آقای دسای متصل شده و خواص خود را. پنج chargesheets علیه آنها واصل شده اند تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>