اد متصل دارایی به ارزش ₹175.29 کرور روپیه در بانک مورد تقلب

اجرای مدیریت (ED) متصل شده خواص به ارزش ₹175.29 کرور در ارتباط با بانک مورد تقلب در برابر Prakash Vanijya خصوصی محدود و دیگران.

“در همه 124 غیر منقول خواص متصل شده است تحت پیشگیری از پول شویی عمل می کنند. آنها شامل قطعه زمین ساختمان ها و موسسات کسب و کار به نام Prakash Vanijya محدود خصوصی و شرکت های مرتبط” گفت:.

در میان متصل دارایی 10 واقع در کلکته سه تن را در غرب بنگال را Jalpaiguri و 111 در چتیسگر.

اد شناسایی این خواص زیر را بررسی مالی و معاملات شرکت و دیگر متهم به افراد.

این کاوشگر بر روی یک شارژ ورق ظ توسط بانک مرکزی در برابر Prakash Vanijya Private Limited مدیر آن Manoj Kumar Jain و دیگران به اتهام فریب داد, بانک مرکزی هند از ₹234.57 کرور.

ادعا شده است که آقای جین رو صادر نامه های اعتباری (LC) بدون هیچ گونه زمینه ای واقعی معاملات کسب و کار با استفاده از شرکت های پوسته.

LCs بنابراین باز با تخفیف شد آقای جین طریق ساختگی ذینفع شرکت ها و بودجه شد و دور افتاد به او را از طریق پوسته خود شرکت مدعی اد.

وجوه مورد استفاده قرار گرفت برای مقاصد شخصی و برای حل و فصل بدهی های دیگر. پس از availing خود از تسهیلات اعتباری از بانک متهم آغاز شده بود دستیابی غیر منقول خواص.

قیمت های خرید این خواص بودند بسیار کم ارزش و مقدار تعادل بودند صورت نقدی پرداخت می شود. این مقدار پول نقد به صورت غیرقانونی تولید شده از defrauded مقدار. برخی از این خواص بودند و سپس ارائه به عنوان وثیقه اوراق بهادار به بانک برای افزایش حد اعتبار اد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>