اد به دنبال بازداشت Wadhawans بله در بانک مورد

اجرای مدیریت (ED) به زودی به یک دادگاه ویژه در بمبئی برای حضانت Kapil و Dheeraj Wadhawan در ارتباط با پول شویی کاوشگر در بله بانک. آنها در حال حاضر در اداره مرکزی تحقیقات را (CBI) بازداشت تا 8 مارس.

بانک مرکزی تا به حال دستگیر Wadhawans در تاریخ 26 آوریل در قدرت از غیر bailable حکم صادر شده علیه آنها در مورد ثبت نام در مارس.

بخوانید | ED فایل اتهام ورق در برابر رعنا کاپور و خانواده در بله بانک

آنها زودتر نگهداری در قرنطینه پس از ترسیم به سترا در ماهاراشترا در 9 آوریل.

به گفته این دو تا به حال نه به نظر می رسد قبل از CBI با وجود اعلامیه های. آنها هم خود را در حال حاضر قبل از دادگاه پس از حکم صادر شده در مارس 17.

اطلاعات زیر را که آنها تا به حال شده است در واقع در Satara نگه داشته و در دولت مرکز قرنطینه در Panchgani های CBI نوشت به این منطقه ناحیه بازپرس و سرپرست از پلیس درخواست آنها را به انتشار دو بدون حکم دادگاه. در پایان از 14 روز در قرنطینه دوره CBI دستگیر Wadhawans و تولید آنها را قبل از دادگاه است که آن را اعطا خود بازداشت و برای بازجویی.

در مورد پول شویی اد شناسایی کرده است بیش از یک دوجین خواص در دهلی نو و بمبئی علاوه بر برخی از دارایی های در بریتانیا و ایالات متحده و فرانسه است. اد کاوشگر است و بر اساس نوبت صورت است که در آن Wadhawans سابق بله بانک پروموتر-مدیر رعنا کاپور و دیگران نام برده شده. شاه مربوط به ₹3,700 کرور در وام های توسعه یافته به DHFL گفته در ازای سرمایه گذاری در مورد ₹600 کرور در یک شرکت مرتبط به آقای کاپور اعضای خانواده.

این افراد متهم در این مورد سرمایه گذاری کرده بود در مورد ₹6,000 کرور روپیه از طریق 78 شرکت ها و اشخاص که بیشتر آن به نام آقای کاپور همسر و دختر آن ادعا شده است.

در شاه, آقای, Kapil Wadhawan بوده و به عنوان پروموتر-مدیر DHFL و آقای Dheeraj Wadhawan به عنوان مدیر RKW توسعه دهندگان خصوصی محدود است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>