ادگار می رود پایین خط حافظه

بروس ادگار بود محکم چپ دست بازکن که در سریعترین پرتاب کنندگان در دوره طلایی برای pacemen — 70s و 80s — بدون flinching.

مردم را دیدم که او را بت بحث در مورد شجاعت و قلب است. و ادگار به نیوزیلند رئیس انتخاب نه بیش از حد طولانی پیش, دارای داستان جالبی برای گفتن.

این southpaw بخشی از یک رقابتی نیوزیلند سمت ساخت 1958 آزمون اجرا می شود و 1814 ODI اجرا می شود در 30.59 و 30.74 بود. او اغلب باز سبز seaming زمینهای که در آن توپ منعکس و درز در تمام طول روز.

و ادگار که به نظر می رسد بسیار جوان تر از 63 سال recollects اولین آزمون از سری برابر همه فتح Clive لوید غرب سرخپوستان در Dunedin در سال 1980.

پرواز لگد

مایکل برگزاری نازل باطل تحویل که آمار جان Parkar در دستکش و سپس سفر به ‘حافظ Deryck موری. داوری تکان دهنده به ‘نه’ و برگزاری تولید یک پرواز لگد به دست کشیدن از بیخ و بن از زمین خارج شد.

ادگار دیدم سمت طنز آمیز از آن است. “این خنده دار بود. Parkar شد در درد. او حتی دستکش خود را! این توپ تا به حال به او زده وجود دارد. اما پس از آن داور به او داده بود نه!”

سابق کیوی بازکن تا به حال نظریه خود را برای umpiring ساقط که در سری. “داوران بودند خیزان بر روی زانو های خود را به دنبال ندارد-توپ. در آن زمان آنها نگاه کرد تا توپ به حال در حال حاضر به تصویب رودخانه بود و اینکه رله توسط ‘حافظ موری به آلوین Kallicharran در خندقها! آن دسته از بچه ها آنقدر سریع است.”

ادگار ساخته شده به طور معمول شجاع 65 در نوبت اول. اما او بیش از حد نمی تواند فرار یک نظر تیز. “Kallicharran همیشه پرحرف فریاد زد از خندقها پس از درخواست شد نفی. ‘او [داوری] پدر خود را?'”

خون و احشاء

نیوزیلند برنده سری 1-0 و ادگار ساخته شده خون و احشاء 127 در سومین آزمون, Auckland در اندی Roberts, Michael برگزاری جوئل گارنر و کالین باغچه.

این southpaw یک حسابدار حرفه ای گفت: “برگزاری سریعترین رابرتز بسیار کمی صحبت کرد و متنفر ضربه گارنر و تا به حال گزاف گویی و باغچه بی دست و پا بود با اجرا و زاویه.”

در پر حادثه حرفه ای, ادگار بخشی از بدنام ODI که در آن گرگ Chappell خواسته برادر خود را ترور به کاسه زیر بغل. “گرگ اذیت ترور به کاسه زیر بغل. من دوستان خوب شد با گرگ بعد. و من به او گفتم که او انجام داده بود تنها بزرگترین چیزی که به ترویج کریکت در نیوزیلند!”

ادگار بازی کریکت در دوران های مختلف که در آن مادر خود را مورد استفاده برای کوک قفسه سینه خود را نگهبان. و زلاند نو, دقیقه قبل از ورود به این عرصه برای WSC بازی در مقابل 50,000 تماشاگر خواهد بود شستن و اتو کردن لباس های خود را در اتاق های هتل ها.

و تبادل کشباف با Gundappa Viswanath “یک بازیکن خوب و دوست داشتنی اختتامیه جشنواره صنعت چاپ” باقی مانده است در میان خاطرات مورد علاقه خود را. ادگار هرگز کوتاه از یک داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>