عمارت عکاسی معماری نمایشگاه دارای 11 کار می کند by Aditya Vardhan

Aditya Vardhan شد سفر با قایق و از طریق رودخانه سنگاپور هنگامی که او را دیدم گردشگاه-تئاتر در خلیج در نزدیکی دهانه رود. ساختمان شبیه یک دورین میوه و او هیجان زده شد. “قایق من در سرعت بزرگ و من فقط چند ثانیه برای تغییر تنظیمات در دوربین من. من حتی مطمئن شوید که اگر من تا به حال ساختمان در تمرکز که من کلیک. اما معلوم شد به طور کامل می گوید:” 25 ساله. او خواستار این شات ‘جریان’ و آن را به نمایش در عمارت نمایشگاه/فروش آثار خود در شهرستان.

عمارت را نشان می دهد 11 عکس هایی که او در پونا بنگلور, Coimbatore و سنگاپور در یک سال گذشته. آنها در سیاه و سفید و در نئون صورتی و آبی. “تک رنگ نماد زندگی دنیوی و نئون سایه نشان دهنده الهام بخش و امید است که ما را نگه می دارد رفتن. من ویرایش عکس اصلی را به این رنگ,” او توضیح می دهد. این لاکشمی میلز یکی از افراد خود را. “ساخت و ساز است و آن نقش مهمی در تاریخ این شهر. من دو عکس از ساختار” او می گوید.

انتزاعی دیگر کار به نام پادشاه را نشان می دهد یک خانه در مننرککد. این قطعه برنده Aditya افتخاری ذکر است در معتبر بین المللی عکاسی جایزه 2019 زیر دسته معماری و انتزاعی در نیویورک برگزار شد. “این نمی رود. من لال بود زمانی که من این خبر را شنیده,” او می گوید. عکاس می گوید که زیبا ترین معماری های او دیده می شود این است که این دو در سنگاپور است. “این ساختمان شبیه به یک لانه زنبوری. عکاسی اجازه داده نمی شد در آن محل و رفتم نزدیک بازار از جایی که من تا به حال یک دید واضح و روشنی” او توضیح می دهد. او دارای زیر نویس است که عکس به عنوان کندو.

Edifice architectural photography exhibition features 11 works by Aditya Vardhan

Aditya علاقه در عکاسی شروع شد زمانی که او در مدرسه بود. پدرش به او اولین دوربین نیکون S8000 هنگامی که او در کلاس دوازدهم که با او شروع به گرفتن عکس از خیابان ها و جنگل ها.

اطلاعات شما می توانید با استفاده از

  • عمارت است تا مارس 2; 9:00 صبح تا 6:00 pm
  • در هنر Houz, Jenneys اقامت اوینشی جاده
  • محدوده قیمت از ₹2000 به ₹16000
  • عکس ها در حال شات در دوربین نیکون D850 و Fujifilm X-T30.
  • تماس 04224335777 برای اطلاعات بیشتر

او دارای مدرک کارشناسی ارشد عکاسی حرفه ای از نور و زندگی آکادمی اوتی. بیان کرد که او آموخته تکنیک های اساسی از حرفه ای وجود دارد او می افزاید که عکاس Srinivasan Durai از Srini موسسه عکاسی به او کمک کرد تا ببینید عکاسی به عنوان یک هنر است. “در حال حاضر من همیشه به دنبال یک دیدگاه متفاوت برای من کار می کند. من باور دارم که پیدا کردن زیبایی حتی در هرج و مرج است وظیفه یک عکاس,” او می گوید. در علاوه بر این به معماری او نیز لذت می برد سفر عکاسی. “من به تازگی در سفر به لاداخ. من در حال حاضر برنامه ریزی یک سری از راهبان وجود دارد,” او می گوید.

این نمایشگاه برای اولین بار از Aditya کار می کند. “من هر دو هیجان زده و عصبی. آن است که یک احساس خوب به شنیدن بازخورد از بازدید کنندگان”او لبخند می زند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>