تلاش برای ایجاد جهانی خودرو اکوسیستم در دولت: وزیر

امید است که صنعت خودرو هند تولید خواهد شد در سطح جهانی و مقرون به صرفه وسایل نقلیه الکتریکی توسط در حال ظهور از سایه trailblazers مانند تسلا وزیر صنایع و تجارت Mekapati Goutham ردی است گفت: تلاش در راه هستند برای ایجاد این نوع اکوسیستم در دولت است که بخش خصوصی نیاز به تصور خود در عرصه جهانی.

آندرا پرادش است با تمرکز بر ساخت خودرو اکوسیستم با درگیر شدن میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs) در طول ویساکاپاتنام-چنای و چنای بنگلور صنعتی دالان با توجه به این وزیر.

صحبت کردن در 2020 نمایشگاه خودرو در دهلی نو در شنبه آقای Goutham ردی گفت: تامین کنندگان بالقوه از کیا موتورز است که یک گیاه در آنانتاپور منطقه و دیگر خودروسازان بزرگ شدند خودروی مورد فرصت برای ایجاد خود را جزء واحدهای تولیدی در دولت که در آن ایسوزو موتورز قهرمان MotoCorp Ashok دارند لیلند, بهارات فورج THK و دیگران در حال حاضر سرمایه گذاری بیش از $4.50 میلیارد دلار است.

او مشاهده کرد که A. P. اولین ایالتی در جنوب هند به ارائه 24X7 برق به صنعت اختصاص داده شده سیاست برای incentivising برقی تحرک. علاوه بر این, A. P. هدف قرار داده است فاز از همه مبتنی بر سوخت های فسیلی تجاری ناوگان حمل و نقل و وسایل نقلیه از چهار شهرستانها.

وزیر در ادامه گفت indigenising و تطبیق با نیازهای بازار محلی بود که کلید موفقیت در بسیار سودآور و رقابتی در بازار خودرو هند و مثال آن درست بود در A. P. یعنی کیا موتورز.

‘کیا طرح توسعه’

او آگاهانه در این گردهمایی که کیا موتورز برنامه ریزی شده بود به مقیاس ظرفیت آن از دو لاخ واحد در سال به سه لاخ در این گیاه موجود در آنانتاپور تا پایان سال جاری یا اوایل سال 2021. هر چند کیا موتورز اخیر شرکت کننده به ظهور خودرو اکوسیستم در هند آن را به یک قوی چند اثر برای A. P. با توجه به جلو و عقب ارتباطات به بخش های متنوع دولت در اقتصاد است.

اظهار نظر در صنعت خودرو آقای Goutham ردی گفت: این یکی از بزرگترین بازارهای در حال رشد با شرکت هایی مانند Maruti سوزوکی و هیوندای رسیدن به ارتفاعات جدید در هر سال و دعوت از بازیکنان اصلی برای تحقق بخشیدن به پتانسیل A. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر