مصر دارای تمام افتخارات نظامی برای تشییع جنازه مبارک

مصر بود که برگزاری یک full-افتخارات نظامی تشییع جنازه در روز یکشنبه برای کشور استبدادی سابق رئیس جمهور حسنی مبارک بود که برای چند دهه صورت ثبات در خاورمیانه بود اما به خلع از قدرت در سال 2011 بهار عربی قیام که جاروب خیلی از این منطقه است.

چند ده مبارک و حامیان چادری سیاه و حمل پوستر سابق رئیس جمهور جمع شده بودند پس از ساعت صبح در مسجد مجتمع در شرق جدید قاهره محله که در آن آقای مبارک که بدن به ارمغان آورده بود برای خدمات مراسم تشییع جنازه.

نظامی pallbearers انجام شده آقای مبارک تابوت پیچیده شده در مصر پرچم به مسجد برای نماز. خارج آلاینده مسجد نظامی phalanx منتظر برای دریافت تابوت خود را برای کفن و دفن.

91 ساله آقای مبارک درگذشت در روز سه شنبه در یک بیمارستان نظامی قاهره از قلب و کلیه عوارض.. او در بیمارستان بستری شد در 21 ژانویه با انسداد روده تحت عمل جراحی قرار گرفتند و پس از آن او تحت درمان در بخش مراقبت های ویژه.

به جهان خارج آقای مبارک از حزب جدا همواره خیلی از مصر تاریخ مدرن اما حکومت خود را از نزدیک به 30 سال به پایان رسید و پس از صدها نفر از هزاران نفر از جوانان مصری بسیج برای 18 روز از بی سابقه تظاهرات خیابانی در میدان تحریر قاهره و جاهای دیگر در سال 2011 او را مجبور به مرحله پایین.

شاید جالب اینجاست که آقای مبارک در مراسم تشییع جنازه خدمات برگزار شد Tantawi مسجد در شرق قاهره به نام در حال حاضر بازنشسته فیلد مارشال حسین Tantawi که ریاست شورای نظامی زد که مصر پس آقای مبارک در ایران و تا قبل از انتخابات از رئیس جمهور اسلامگرای محمد مرسی در سال 2012.

رئیس جمهور مصر عبد فتاح ال-Sissi با حضور در این سرویس که به دنبال آن در روز بعد توسط کفن و دفن در گورستان در Heliopolis یک مجلل قاهره منطقه بود که آقای مبارک را برای بسیاری از حکومت او و جایی که او زندگی می کردند تا زمانی که مرگ او.

 

در روز سه شنبه, el-Sissi تمدید تسلیت به رئیس جمهور سابق خانواده از جمله بیوه اش سوزان و دو پسر تاجر ثروتمند Alaa و آقای مبارک یک بار وارث ظاهری جمال.

در بیانیه ای ال-Sissi ستایش آقای مبارک و خدمات در طول جنگ سال 1973 با اسرائیل ساخته شده اما هیچ اشاره ای به حکومت خود به عنوان رئیس جمهور پرجمعیت ترین کشور عرب. سه روز ماتم ملی به آغاز شد شنبه, el-Sissi اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>