هشت هندی و کره ای و سرامیک هنرمندان گرد هم می آیند در یک همکاری در Kalakshetra

دود است که نشات گرفته از بسیاری از کوره در Kalakshetra را سرامیک گروه سیگنال سراسیمگی از فعالیت. بوی سوخته زمین آویزان در هوا به عنوان یک پیاده روی در غیر این صورت آرام و پنهان بخشی از محوطه دانشگاه که در خانه یک فضای کاری. برای چند هفته گذشته این بوده است که خانه دوم برای گروهی از هند و هنرمندان کره ای که در حال نشسته در نزدیکی یک آرام بخش مینی برکه. تا پایان ماه فوریه هر آنچه که آنها در حال کار بر خواهد دلیلی به یک صفحه نمایش با عنوان زمین Matters – 3 — تلاش در بررسی ایده ها و افکار است که مربوط به طبیعت است.

InKo مرکز در ارتباط با Clayarch Gimhae موزه در کره Kalakshetra پایه و DakshinaChitra آورده چهار و چهار هندی و سرامیک هنرمندان برای ایجاد یک فرهنگی در گفت و گو در رسانه است.

شلوغ کاری آشنایی به یک کولاژ از مناظر; در حالی که قهوه در حال دم در یک گوشه ای یک پیکره بودا طول می کشد فرم در دیگری. در حیاط خلوت اولین دسته از مجسمه های هستند که از کار اخراج شدند. در یکی از worktables هنرمند Suh Sanghee است که در پایان یک مجسمه بر روی خاک رس در حالی که اشاره به یک تصویر بر روی تلفن خود را. “تصویر این است که از یکی از یاران ما در اینجا. او تنها کسی است که می تواند با دوستان سگ در اینجا” او می خندد. او به پایان رسید مجازی آثار شامل رکود از گانش بودا و مجسمه سفالین رنگی از یک گاو است.

Eight Indian and Korean ceramic artists come together in a collaboration at Kalakshetra

“بسیاری از مردم می آیند به هند برای پیدا کردن روشنگری و صلح پس از انجام I. من به دنبال شادی. اما اولین چیزی که به من زده بود چه شکل گانش به معنی مردم در اینجا می گوید:” Sanghee خواهد شد که در حال حاضر پنج آثار در این نمایشگاه اضافه کرد که ایده این بود برای ایجاد سازه هایی که در نهایت تعریف معنای خوشبختی برای او. از سوی دیگر پارک Ja il را undefined تقریبا سیال سازه نگاهی به هویت به عنوان یک مفهوم است.

“این ترکیب انتزاعی منعکس کننده احساسات احساس من در لحظات من سوال هویت من. این آثار را می توان به عنوان تولید گازهای گلخانه ای پوچی و انفجار می گوید:” این هنرمند که کار نتیجه عاطفی او سفر است.

هنگ Geun جوان طول می کشد این مفهوم بیشتر با ایجاد سازه هایی که هیجان بخرج دادن از طریق بدن فیزیکی — چکیده ارقام با صفات انسان و عناصر غیر معمول را بیشتر از او کار می کنند.

هندی, هنرمند سرامیک Neha Kudchakar همچنین شرح زیر است شبیه سیر با یکی از آثار او. هر چند هنوز هم در پیدایش آن نیها را مجموعه ای از 21 ناخن-مانند سازه های منعکس شخصی و عاطفی تکامل است. “من همچنین استفاده از بسیاری از عکاسی است. همراه با این کار خاص من را نمایش عکس ها نشان می دهد که تلفیق دو بدن و حفره است که آن را ممکن است ایجاد هنگامی که قرار داده در برابر هر یک از دیگر می گوید:” Neha خواهد شد که صفحه نمایش سه اثر در مجموع. کار دیگری از او است الگوبرداری از تکه تکه ظروف پلاستیکی که خانواده ها به طور روزانه استفاده خواهد شد که در کنار هم قرار به شکل چین دیوار (دیوار چینی است که اغلب همراه با لوکس و پولی امتیاز).

Eight Indian and Korean ceramic artists come together in a collaboration at Kalakshetra

در حالی که Abir Patwardhan به نظر می رسد در طبیعت و توانایی خود را برای ایجاد چیزی از هیچ چیز به طور خاص “ارتباط از طبیعت”. او با این نسخهها کار با طناب که به شکل ساختار اما در شلیک آن از بین می رود خروج از درجه اعتبار ساقط است. این است که به طور کامل فرآیند جدید که Abir است با تجربه است. Snaking پیچیده شبکه از خاک رس هستند در نتیجه از این.

چنای بر اساس Ramkumar Kannadasan کار یک عمل متقابل به شهرنشینی است که اتفاق می افتد در هزینه های طبیعت است. مجسمه سازی خود را از یک فیل بدن در نیمه تقسیم شده بین یک منطقه شهری و جنگل قطاری کنتراست او در نظر دارد برای نمایش. “هر چیزی که می آید در کنترل انسان در آن جمع شده است. هنگامی که سمت چپ به تنهایی در محیط طبیعی آن است که راه دیگری در اطراف می گوید:” هنرمند.

هر چند تکنیک های مشابه آنچه که فرهنگ های مختلف را به میز است, نقطه از علاقه در این نمایشگاه است. برای هنرمندان رفاقت و هنری خروجی متولد از آن است که اصلی ترین غذای آماده از اقامت.

زمین Matters – 3 راه اندازی خواهد شد در فوریه 27, خواهد شد بر روی صفحه نمایش تا 5 مارس در Varija گالری هنر DakshnaChitra, Muttukadu.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>