هشت کره ای نشان می دهد در Netflix بکشد برای کشف در طول مستند

این مستند به ما و ما به نحوی توضیح قادر به پیدا کردن یک هالیوود نشان می دهد و یا فیلم برای تماشای آنلاین. چرا که نه تغییر زبان ؟ کره ای, فیلم و سریال شده اند بسیار محبوب در هند برای چند سال گذشته و انفجار جریان سیستم عامل در حال حاضر ساخته شده دسترسی آسان تر با Netflix مباهات از آرایه ای موثر از عناوین.

از احساس خوب عاشقانه سیاسی و پلیسی به مجلل دبیرستان درام (دختر شایعات بی اساس که؟) و غیر متعارف sci-fi قصه وجود دارد چیزی برای هر کس به کشف و سقوط — با بسیاری از این نشان می دهد داشتن قسمت که کمی بیش از یک ساعت و یک فصل تنها با یا 16 یا 20 قسمت هر. اضافه کردن یک دسته از خوب به دنبال آگهی و آوردن روایات, و آن را آسان به دریافت وسواس.. مانند بقیه جهان است به آرامی کشف.

این به هیچ وجه یک لیست جامع از چندین شراب خواری-شایسته کره ای را نشان می دهد وجود دارد اما در اینجا مجموعه ای از سرگرم کننده مینی سری را نشان می دهد و در سراسر ژانرهای اگر شما به دنبال برای حفر کردن به چیزی بیش از خود انگل رفع.

شفا دهنده

Eight Korean shows on Netflix to discover during the lockdown

این جذاب 2014 کره ای سریال به دنبال یک شب پیک که می رود به نام ‘Healer(Ji Chang-Wook), تلخیص خبرنگار (Park Min-Young) یک ستاره خبرنگار(Yoo Ji-Tae) و حوادث است که آنها را با هم.نشان می دهد باعث می شود سرگرم کننده دیده بان به لطف جامد backstory در مورد یک گروه از پنج تن از دوستان که استفاده می شود برای اجرای یک سری طرفدار دموکراسی رادیو پخش و گرم بين آگهی.

دختر قوی بونگ – به زودی

Eight Korean shows on Netflix to discover during the lockdown

Park Bo-ستاره جوان در این سال 2017 مجموعه تلویزیونی به عنوان انجام بونگ به زودی یک زن جوان متولد شده با قدرت مافوق انسانی که می شود محافظ غنی وارث Ahn Min-Hyuk (با بازی Park Hyung-Sik). او مدیر عامل یک شرکت بازی و او می خواهد برای ایجاد یک بازی ویدیویی است که ستاره او را به عنوان شخصیت اصلی است. سری یک ضربه عظیم که آن را منتشر شد و هنوز هم مورد علاقه برای قوی آن زن منجر شود.

K2

Eight Korean shows on Netflix to discover during the lockdown

سابق سرباز مزدور(Ji Chang-Wook) استخدام برای کار به عنوان یک محافظ با خانواده یک کاندیدای ریاست جمهوری. او دارای یک دستور کار و خانواده خود را به اشتراک گذاری اسرار. اگر شما به دنبال یک نشان می دهد با slickly شات دنباله عمل و برخی daredevil مانع از این اقدام سیاسی, هیجان انگیز, که همچنین دارای یک زمینه ای انتقام حماسه کامل سازمان دیده بان.

پزشکان

Eight Korean shows on Netflix to discover during the lockdown

به خوبی نوشته شده و تحقیق پزشکی, درام این 20 قسمت سری که منتشر شد در سال 2016 است که باید برای قوی اجرای آن منجر می شود. در حالی که داستان شروع می شود با چه Kim Rae-Won به عنوان یک معلم الهام بخش و تبدیل سرکش Park Shin-Hye, آنها, سپس دیدار با 13 سال بعد به عنوان جراحان مغز و اعصاب در بیمارستان است. پزشکان و همکاران خود در حال حاضر به حرکت به راه خود را از طریق مجتمع های اضطراری پزشکی و روابط.

چه چیزی اشتباه است با کیم

Eight Korean shows on Netflix to discover during the lockdown

اگر fuzzy, احساس خوب, عاشقانه و کمدی است آنچه شما دنبال آن هستید این مجموعه دارای تعداد زیادی از آن. این 2018 سری حول محور یک خود شیفته نایب رئیس(با بازی Park Seo-Joon) است که سقوط خود را برای هوشمند کردن (Park Min-Young). موازی داستان به دنبال زندگی خود را عجیب و غریب همکاران و روابط خود را.

Itaewon کلاس

Eight Korean shows on Netflix to discover during the lockdown

رتبه در میان ده بالاترین امتیاز را نشان می دهد در درام کره ای تاریخ این سری جدید تواریخ محاکمه یک محکوم سابق (Park Seo-Joon) است که باز می شود یک بار در Itaewon با یک هدف در ذهن خود را برای موفقیت است. نشان می دهد آمده است در ستایش آن غیر متعارف داستان دست زدن به تم و قوی اجراهای خود بازیگران است.

فرود اضطراری بر شما

Eight Korean shows on Netflix to discover during the lockdown

نشان می دهد که در زمان مخاطبان در سراسر آسیا توسط طوفان CLOY است Hyun Bin بازی کره شمالی سرباز and Son Ye-Jin غنی کارآفرین از سئول که در عشق سقوط و پس از سقوط زمین در کره شمالی پس از یک حادثه پاراگلایدر. به غیر از شیمی بین آگهی (که به دست آورده و آنها را به نام مورد ‘RiRi زن و شوهر’ بر اساس نام شخصیت) نشان می دهد آرایه ای از خنده دار و شخصیت های گرم Son Ye-Jin برخورد هنگامی که او را در گیر کره شمالی.

وارثان (The Heirs)

Eight Korean shows on Netflix to discover during the lockdown

همانطور که عنوان می رود این نمایش حول محور یک گروه از بچه های دبیرستان که در تمام مجموعه برای تبدیل شدن به ورثه است. اگر شما به دنبال یک نشان می دهد با تعداد زیادی از درام دبیرستان همراه با عشق و احساس وحشت و نگرانی انداخته در برای اندازه گیری خوبی این یکی متناسب با این لایحه. جی چانگ ووک در نقش یک وارث ثروتمند( متفاوت از خود bratty بچه پولدار عمل در پسران بیش از گل هر چند) که می افتد برای Park Shin Hye, یک دانش آموز فقیر که می شود یک فرصت برای حضور در این بسیار منحصر به فرد Jeguk دبیرستان.

دیگر محبوب میدارد: چیزی در باران, Boys over Flowers, داستان عاشقانه, جایزه کتاب, Oh my Ghost که در زمستان هتل دلم لونا, خاطرات الحمرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>