ماهاراشترا توسعه شهری وزیر Eknath Shinde به خواست وزیر Uddhav Thackeray به راه اندازی یک نیروی کار به طرح و پیشنهاد تمرکز زدایی از کسب و کار و صنایع به مناطق خارج از بمبئی و پونا شهری مناطق.

“تقریبا 50 درصد سهم دولت در تولید ناخالص داخلی می آید از این دو مناطق شهری به عنوان صنایع متمرکز در این دو حوزه. به عنوان یک نتیجه با وجود بلند کردن اجسام از مستند, مگر اینکه کسب و کار در این مناطق شروع به طور معمول آن را دشوار است برای اقتصاد کشور به بازگشت به حالت عادی. با در نظر گرفتن این مهم است که ما آمده ایم تا با یک سیاست تمرکز زدایی از کسب و کار و به ویژه نیروی کار منصوب می شود برای همان” آقای Shinde گفت: در نامه ای به سانتی متر است که فرستاده شده به معاون وزیر Ajit Pawar و دبیر کل Ajoy مهتا.

آقای Shinde پیشنهاد کرده است که یک کابینه کمیته با وزرای شهری, توسعه, صنایع, سرمایه گذاری, درآمد و گردشگری تشکیل می شود, در علاوه بر این به نیروی کار از مقامات ارشد این گروه ها که همچنین می تواند شامل بازنشسته بوروکرات و اقتصاددانان. آقای Shinde گفت: زیر ساخت بمبئی-ناگپور سوپر ارتباطی بزرگراه به نام بعد از شیو سنا بنیانگذار اواخر Bal Thackeray می تواند به تقویت تلاش ها برای decentralise توسعه صنعتی.

“حدود 24 منطقه بهره مند خواهند شد از این بزرگراه به طور مستقیم یا غیر مستقیم. بمبئی می توان در عرض چند ساعت پس از اتمام این جاده است. بنابراین, به عنوان بسیاری از کسب و کار جدید به عنوان امکان پذیر است می توان با توجه به فضا در این مناطق,” او گفت:.

آقای Shinde گفت: حتی اگر ماهاراشترا در حال حاضر خود را اعلام کرد سیاست صنعتی با شرایط محلی در مکان های مختلف متفاوت است. “به عنوان یک نتیجه مهم است که یک بخش عاقلانه سیاست صنعتی برنامه ریزی شده است و نوع و مقدار امتیازات داده شده در سطوح مختلف باید نگه داشته شود متفاوت است. تنها اگر ما طرح تمرکز زدایی از کسب و کار با خطر تعطیل شدن کل اقتصاد را می توان” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی