ال سالوادور تصویب قانون به تعقیب جنگ داخلی, جنایت جمهور برای وتو

ال سالوادور کنگره در روز چهارشنبه دقت تصویب یک قانون بحث برانگیز در نظر گرفته شده اجازه می دهد تا تعقیب جنایات در این کشور جنگ داخلی خونین اگر چه رئیس جمهور نایب Bukele گفت که حق وتو است.

در حالی که طرفداران استدلال می کنند این قانون است که به منظور اطمینان حاصل شود که هیچ کس دریافت عفو عمومی یا عفو جنایات خود را در طول جنگ داخلی مخالفان از جمله سازمان های حقوق بشر استدلال می کنند آن را به دست مخالف است.

آقای Bukele آن را به نام “عفو قانون محافظت می کند که جنایتکاران جنگی” و گفت که او آن را وتو خواهد. اگر او نمی کند و آن را تبدیل به قانون ظرف 60 روز پس از اینکه رسما اعلام کرد.

قانون را پوشش می دهد, پرداخت غرامت, غرامت, تاریخ و دسترسی به ارتش و پلیس archives و باعث می شود آن را غیر قانونی به ستایش خوار شخصیت برای نقش خود را در طول جنگ داخلی.

یکی از مهمترین انتقادات این است که آن را اجازه می دهد تا قضات به میزان قابل توجهی رفت و آمد جملات به دلایل بهداشتی یا سن و یا به دلیل اتهام عاملان همکاری کنند. آن را تایید توسط 44 از 84 ممکن است رای.

ال سالوادور جنگ داخلی که بازمی گردد سابق Farabundo مارتی جبهه آزادیبخش ملی (FMLN) در برابر ارتش به طول انجامید از سال 1980 تا 1992 و چپ 75,000 مرده و همچنین 8,000 گم شده است.

FMLN اعضای حزب رای ندادند با این استدلال قانون است نه در قربانیان مورد علاقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>