یازده فیلیپین سربازان کشته شده در درگیری با شبه نظامیان مسلمان

فیلیپین نیروهای درگیر با ده ها تن از ابو سیاف شبه نظامیان متحد با گروه دولت اسلامی در جنوب کشور در روز جمعه ترک 11 سرباز کشته و 14 نفر دیگر زخمی, نظامی, مقامات گفت.

منطقه ای فرمانده نظامی سپهبد Cirilito Sobejana گفت: ارتش طلایه دار رنجرز شد مانور برای حمله به زمانی که آنها مشغول حدود 40 ابو سیاف مبارزان در کوه های جنگلی خاموش Danag روستا در Patikul شهر سولو در استان است. به جنگ با تفنگ یا تپانچه خروشان برای یک ساعت قبل از مغازه ها.

یک نظامی گزارش گفت: داعش معتقد بودند به رهبری ابو سیاف از فرماندهان Radulan ساهیرون و Hatib Hajan Sawadjaan که مقصر شناخته شده اند برای آدم ربایی برای گرفتن باج و گردن زدن.

لکه های خون در صحنه نشان داد تعداد نامعین نظامیان بودند یا زخمی و یا کشته شده در این گزارش گفت:. سربازان اخراج ملات دور به سمت عقب نشینی داعش و دیگر نیروهای ارتش منتقل شد برای جلوگیری از اشغال نظامی گفت.

‘را حفظ خواهد کرد تلاش های ما’

“ما حفظ امنیت ما تلاش به منظور پایان دادن به تهدید تروریسم” سرهنگ ژنرال Sobejana گفت از طریق تلفن. برخورد برجسته متنوع مشکلات فیلیپین در علاوه بر این به کوروناویروس.

نظامی شده است و مرحله بندی در-و-خاموش تهاجمی در برابر ابو سیاف که ذکر شده است توسط ایالات متحده و فیلیپین به عنوان یک سازمان تروریستی برای سال. کوچک اما خشونت آمیز گروه ديدبان دهه ناآرامی های جدایی طلب در جنوب عمدتا کاتولیک روم ملت. خشونت کاسته است پس بزرگترین گروه شورشی مسلمان به مرو اسلامی, آزادی مقابل, امضا قرارداد صلح با دولت است که جایگزین یک مسلمان منطقه خودمختار با قوی تر و بهتر بودجه منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>