یک دادگاه ویژه در برخورد با جرائم تحت فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل (UAPA) در روز جمعه انتقال تمام سوابق و مواد Elgaar Parishad مورد به ویژه ملی تحقیقات آژانس (نیا) دادگاه در بمبئی.

همه متهم تولید خواهد شد قبل از نیا دادگاه در بمبئی در فوریه 28.

قبل از جلسات اضافی قاضی (ویژه), S. R. Navandar عبور سفارش پونا پلیس ارائه شده است که آنها تا به حال هیچ اعتراض به نیا درخواست به دنبال انتقال مواد مورد.

در اوایل ویژه دادستان عمومی و انقلاب Ujjwala Pawar, نمایندگی پونا پلیس تا به حال در برابر استدلال مورد انتقال به نیا دادگاه در بمبئی گفت این بود: “از نظر قانونی قابل دفاع”.

پونا دادگاه دستور می آید به عنوان یک عمل انجام شده پس از Uddhav Thackeray-led ماها Vikas Aghadi دولت موافقت کرده بود برای انتقال پرونده به نیا با وجود اعتراض مرکز تصمیم گیری است.

این مرکز تصمیم به ناگهان انتقال پرونده به نیا در ماه گذشته آمده بود در پی گزارش می دهد که MVA دولت بود و خانههای گلی خالی تشکیل تحقیقات ویژه تیم (نشستن) به بررسی تحقیقات انجام شده توسط پونا پلیس به Elgaar Parishad مورد.

نشستن شده بود مطرح شده توسط حزب کنگره ملی (NCP) رئیس Sharad Pawar که تا به حال مورد سوال پونا پلیس را بررسی و دستگیری فعالان برجسته و وکلا.

یک یدک کش-از-جنگ تا به حال در گرفت در روزهای اخیر بین دولت و مرکز بیش از انتقال Elgaar مورد مواد به نیا تیم.

در حالی که پلیس شهر پونا به حال مدافع سرسخت را تحت پیگرد قانونی قرار Elgaar Parishad مورد بازداشت و به ذکر روشنفکران و فعالان زمانی که Devendra Fadnavis رهبری, Bharatiya Janata Party (BJP) دولت در قدرت در دولت آن را به نظر می رسید procrastinating در توزیع این پرونده به نیا داده ماهاراشترا خانه وزیر و NCP رهبر آنیل Deshmukh بی میلی به نوبه خود بیش از پروب به آژانس مرکزی.

آقای Deshmukh تا به حال ابراز نارضایتی خود را در آقای Thackeray با استفاده از خود اختیاری قدرت به رضایت به انتقال از این مورد است.

“من همیشه نگهداری می شود که این مرکز تا به حال گرفته نشده و دولت به اعتماد به نفس قبل از اینکه به طور ناگهانی اعلام کرد که در این صورت تبدیل به نیا. این وزیر حق را به یک تماس در این مورد [در مورد اینکه آیا به آن دست به نیا یا نه]” آقای Deshmukh گفته بود در بمبئی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی