Elon Musk و Grimes پشت gender-neutral پدر و مادر کودک به نام X IJ A-12

تسلا Inc مدیر عامل Elon Musk و خواننده کانادایی Grimes که اعلام کرد در روز سه شنبه از تولد اولین فرزند خود را با هم برنامه ریزی برای پیوستن به تعداد فزاینده ای از خانواده های امید بستن برای یک gender-neutral شیوه های فرزند پروری.

رویکرد تبدیل شده است به طور فزاینده ای محبوب به عنوان پدر و مادر بیشتر رد کلیشه های جنسیتی – مانند پانسمان دختران صورتی و پسران آبی به جای اجازه دادن به کودکان برای ایجاد چنین انتخاب های خود را.

“من نمی خواهم به جنسيت آنها در مورد این که چگونه آنها احساس می کنید در زندگی خود” خانم گرایمز, 32, که نام واقعی کلر بوچر گفت: “طرفداران در یوتیوب جریان زندگی در ماه فوریه در حالی که بحث در مورد بارداری.

در آن زمان او کاهش یافته است به فاش کردن جنسیت نوزاد, اما 48 ساله آقای مشک گفت در توییتر که آنها تا به حال به حال یک پسر.

Elon Musk and Grimes back gender-neutral parenting, baby named X IJ A-12

ارسال دو عکس از نوزاد که آنها را به نام X IJ A-12 آقای مشک گفت: مادر و نوزاد بودند “تمام خوب”.

معروف دیگر پدر و مادر که صحبت در مورد برنامه های خود برای بالا بردن فرزندان خود را در یک gender-neutral محیط زیست شامل خواننده Paloma Faith و مارول بازیگر Zoe Saldana.

این روند باعث شده است تا اسباب بازی و لباس مارک به آمد تا با جدید دانلود نر و ماده, محصولات.

باربی ساز ماتل راه اندازی gender-neutral عروسک سال گذشته و پوشاک مارک های چنین به عنوان زارا و کوچکتر مد خط کولی ورزش را شروع کرده اند دانلود نر و ماده تولید مجموعه لباس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>