‘Ema’ نقد و بررسی فیلم: مست سینما که کست طلسم هیپنوتیزم

پابلو Larrain را Ema تجربه ای است که شما را از طریق رفتن با یک غیر قابل انکار headiness. آن را تحت الشعاع شما به طور کامل اما می شود سخت به سنجاق کردن در کلمات هنگامی که شما دریافت کردن سرگیجه سوار است که برگ های شما انرژی و خسته در اندازه.

یک ظاهر مستقیم داستان در مورد یک رقصنده — Ema (ماریانا دی Girolamo) — در سفر به اصلاح به تصویب رسید پسر پلو (Cristian سوارز) آنها او را به حال خود رها می سازد Larrain ساکن در بسیاری از فردی هرج و مرج در درون خود و دیگران به یک بزرگتر هرج و مرج روابط میان آنها است. وجود دارد Ema جدایی از گاستون (Gael Garcia Bernal) ناشی از عدم توانایی در بالا بردن پلو با هم. حتی مقدس مادری دیده می شود با یک تحریک آمیز چشم نظر. می تواند شما را در بازگشت یک پسر فقط می خواهم که در یک خیال است ؟ می توانید هر زن خوبی مادر ؟ لازم است به یک مادر در همه ؟ وجود دارد می تواند در آنها بیعت خود می توانید بهتر از ظاهرا شریف غریزه?

Ema (شیلی زبان اسپانیایی)

  • کارگردان: Pablo Larrain
  • بازیگران: ماریانا دی Girolamo, Gael Garcia Bernal, Santiago Cabrera, پائولا Giannini Cristian سوارز
  • زمان اجرا: 102 دقیقه
  • داستان: یک زن می رود در سفر به اصلاح به تصویب رسید پسر آنها او را به حال خود رها شده

Larrain برگ شما را با این پرسش jostling در سر خود را. خیانت و uncontained خشم و احساس گناه و جستجو برای بخشش تاکید غیر معمول (و این کتمان حقیقت) مادر و پسر رابطه است. شد Ema بیش از حد جوان یک مادر برای پرورش پسر ؟ یا پلو “پسر با سبیل” بیش از حد پیر را تحت بازداشت ؟

در مرکز این فیلم آزاده Ema برای آنها تنها قانون این است که هیچ کدام. دی Girolamo می آید تا با یک توفانی عملکرد برای مطابقت با وحشی در قلب بی قرار Ema. او نقش خود را با کل حس رها و بی مبالاتی جسمی و همچنین از داخل به عنوان او می رود در پر سر و صدا سفر به پیچیده روابط است. بنابراین transfixed است که نگاه خود را بر او است که شما به سختی متوجه هر کس دیگری بر روی صفحه نمایش حتی در غیر این صورت به همان اندازه rivetting برنل.

Larrain بسته در بسیاری از مکالمات خود را به عنوان messed تا روح — Ema و گاستون — سعی کنید به رفع ابهام روابط است که با اتصال آنها به جای نمی تواند اتصال به آنها را. جنسی می شود risque منطقه برای مخفی کردن احساسات و اغوا کننده powerplay برای Ema و رقص یک استعاره برای ظاهر ریتم است که وجود دارد در زندگی است. او آتش زا راه های پیدا کردن یک موازی استعاره بصری در آتش و flamethrowing; در زمان آن را به معنای واقعی کلمه همه چیز در مورد سوزاندن خانه را. چیز کمی طولانی اما مسحور تصاویر جذاب موسیقی و رقص و روانگردان در شهرستان ولپریسو خود بازیگران طلسم هیپنوتیزم. Larrain را Ema است مست سینما; مصرف و مصرف کنید.

Ema در حال حاضر جریان در موبی هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>