‘خجالت توییتر عذر خواهی برای هک که آمار 130 حساب

توییتر می گوید: هک خطر بیافتد که حساب برخی از آن بسیاری از مشخصات بالا کاربران هدفمند 130 نفر است. هکرها قادر به تنظیم مجدد کلمه عبور از 45 آن به حساب.

سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت گفت: در یک پست وبلاگ از روز شنبه تا هشت نفر از این حساب این حمله همچنین دریافت حساب کاربری خود اطلاعات را از طریق توییتر خود اطلاعات ابزار.

هیچ یک از هشت بودند تایید حساب توییتر گفت:, و اضافه کرد که آن را در تماس با صاحبان حساب های آسیب دیده.

ما خجالت ما نا امید شده و بیش از هر چیز پوزش می طلبیم. ما می دانیم که ما باید کار را به دست آوردن مجدد اعتماد خود را و ما را حمایت همه تلاش ها برای آوردن مجرمان به دست عدالت توییتر گفت: در پست وبلاگ.

جولای 17 حمله شکست را به حساب توییتر از رهبران جهان, مشاهیر و فناوری مقتدر در یکی از بسیاری از مشخصات بالا نقض امنیت در سال های اخیر است.

 

مهاجمان ارسال توییت از حساب های عمومی آمار و ارقام ارائه برای ارسال 2000 $برای هر $1,000 ارسال به یک ناشناس آدرس Bitcoin.

آن را برجسته یک نقص عمده با خدمات میلیون ها نفر از مردم آمده اند به تکیه می کنند به عنوان یک ضروری ابزار ارتباطات.

آلیسون نیکسون رئیس افسر تحقیقات در حوزه امنیت سایبر شرکت 221B گفت: در یک ایمیل در روز یکشنبه که مردم پشت این حمله به نظر می رسد که از این OG جامعه یک گروه علاقه مند به اصلی کوتاه, توییتر دستگیره مانند @a @b یا @c مثلا.

“بر اساس آنچه که ما را دیده اند،, انگیزه, جدید ترین توییتر حمله شبیه به حوادث قبلی ما مشاهده کردیم که در OG جامعه — ترکیبی از انگیزه های مالی, ویژگی های حقوق لاف زدن به چالش و اختلال” خانم نیکسون نوشت.

OG جامعه شناخته شده نیست به گره خورده برای هر ملت و دولت است. به جای آنها آشفته جرم و جنایت جامعه با یک پایه skillset و آزادانه گروه سازمان یافته از سریال کلاهبرداران.

در حالی که این حمله به نظر نمی رسد بیشتر از بیت کوین نیرنگ — حداقل در حال حاضر — آن پرسش در مورد توییتر توانایی تامین امنیت خدمات خود را در برابر انتخابات دخالت و اطلاعات غلط پیش از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

کل بازار و به طور بالقوه انتخابات ممکن است دستکاری و یا تغییر در این راه خانم نیکسون گفت.

“قربانیان حساب تصاحب به طور کلی نمی دانند که تقلب رخ داده است و به طور کلی نمی تواند امنیت اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>