کارگردان تئاتر Sandeep Tadi از استوری بورد تولیدات heaved آه امداد هنگامی که دو کرونا نمونه های آزمایش منفی در Telangana. او در حال حاضر به نظر می رسد به جلو به انتها انگلیسی بازی یک خیابان به نام هوس این آخر هفته. او می گوید: “ما در مورد تاج موضوع را با هنرمندان به چک کنید اگر آنها خوب به مرحله بازی. آنها خیلی سخت کار کرده اند برای آن و هیجان زده به ارائه آن است.”

Sandeep Tadi (in white tee) with David Jonas and Harika Velaga David

Sandeep Tadi (در سه راه سفید) با دیوید جوناس و Harika Velaga دیوید | عکس های اعتباری: توسط آرایش

این داستانپردازی ششم تولید و چهارم خود را به زبان انگلیسی بازی. “Collessium محصولات Preksha Trivedi دارای حقوق برای این بازی. آن کار نمی کند برای آنها و ارائه حقوق به ما.” یکی از تنسی ویلیامز را با این نسخهها کار بهترین بازی باز در برادوی در سال 1947 و حول محور بلانش دوبوا که بازديد خواهرش استلا: افرادی که به استنلی کوالسکی در نیواورلئان. “زندگی خود را به نوبه خود غیر منتظره با ورود بلانش و چه تحقیق و بحث است غلتکی سوار coaster از احساسات و pretences” او می افزاید.

با توجه به بازی نمادین وضعیت Sandeep است که کمی عصبی است اما unfazed توسط فشار است. “من عاشق بازی برای شخصیت های آن است; هر کس یک قربانی شرایط است. تمرکز ما در حال حاضر آن را در راه است که مخاطب می داند هر دیدگاه شخصیت. فرهنگ ها ممکن است متفاوت باشد اما احساسات ما یکسان هستند. در پایان روز اگر مخاطبان قادر به اتصال ما بازی ضربه راست وتر.”

هنگامی که بازیگران انتخاب شدند از های مختلف تئاتر, گروه, خواندن جلسه برگزار شد Sandeep خانه در Gachibowli و تمرینات ادامه داد: در ققنوس عرصه است. از هنرمندان خواسته شد برای تغییر لهجه اما به تمرکز بر روی تلفظ صحیح است. در واقع داستانپردازی اولین بازی چارلی عمه بود عصر ویکتوریا بازی. “ما به زبان انگلیسی به اندازه کافی خوب است برای مخاطبان” او لبخند می زند. تنظیم و نورپردازی طراح Junaid الله conceptualised مجموعه برای دوره درام و مدیر هنری Suresh Mupoor اجرا آن است.

Sandeep شروع کار خود را با پیوستن به Samahaara سرپرست کارگاه و مشغول به کار به عنوان یک مرحله manager برای سه سال مختلف تئاتر گروه. در سال 2015 او تاسیس داستانپردازی محصولات همراه با بازیگر تئاتر دیوید جوناس و Harika Velaga دیوید. تیم ساخته شده است فیلم کوتاه و همچنین فیلم برای پلیس commissionerate برای طرح های خود را در آن راهرو. “داستانپردازی است برای کسانی که علاقه به هنر در هر شکل; توان آن را به شعر سرایی و یا نقاشی. ما داستان را از طریق رسانه های مختلف,” او می گوید و می افزاید: “ما نگران بودند با تاج, اخبار اما جای تعجب وجود اندکی افزایش در فروش بلیط که ما را تشویق به رفتن پیش با ما نشان می دهد.”

(یک خیابان به نام هوس برگزار خواهد شد در ققنوس عرصه در مارس 14 و 15; بلیط های در bookmyshow.com)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی