انگلستان تیم کریکت ناگهان کشیده از یک تور سریلانکا روز جمعه به نقل از “بی سابقه” بحران ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک تمرین بازی در اینجا متوقف شد به عنوان تیم اعلام کرد این امر می تواند پرواز به لندن و از دو آزمون با توجه به شروع در 19 مارس شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.

“در این زمان فیزیکی و ذهنی از بازیکنان ما و حمایت از تیم میباشد” گفت: یک انگلستان و ولز Cricket Board بیانیه اعلام پایان تور. “ما در حال حاضر نگاه به آنها را به خانه به خانواده خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. این کاملا بی سابقه ای بار گیری مثل این فراتر از کریکت.”

چهار روز تمرین بازی در برابر یک سری لنکایی, هیئت مدیره, رئیس جمهور یازدهم طرف متوقف شد در پایان روز دوم. انگلستان بود فیلدینگ زمانی که کاپیتان جو ریشه در آمد برای تماس با بازیکنان ،

مسابقه جذب چند تماشاگر. تنها تعداد انگشت شماری از انگلستان طرفداران و یک دوجین مردم محلی در این زمینه به تماشای این دو تیم پیش از این آزمون برای اولین بار در گله.

ریشه آن را روشن ساخته شده در این هفته است که بازیکنان گفته شده بود به اقدامات احتیاطی اضافی و نه تماس با طرفداران یا اعضای تیم مقابل. “این است که در برابر طبیعت ما به عنوان یک تیم ما کاملا شبیه به معاشرت و ارتباط برقرار کردن با طرفداران و selfies, امضا و مسائل. اما این بدان معنی است که ما نمی تواند انجام دهد که در این سفر” ریشه خبرنگاران.

وجود دارد هیچ handshakes بین دو تیم قبل از بازی تمرین.

“به ما گفته شد که انگلستان می خواهد به بازگشت به دلیل تهدید از coronavirus” یک کرکت سریلانکا رسمی به خبرگزاری فرانسه گفت.

“آنها تصمیم به توقف این عمل مطابقت بلافاصله و بازگشت به خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی