انگلستان اطفال جای دست دادن با مشت ضربه بیش از COVID-19 ترس

بازیکنان انگلیس نمی خواهد تکان دادن دست خود را در تور سریلانکا خواهد شد و استفاده از مشت ضربه به جای خوش آمد می گوید هر یک از دیگر زیر COVID-19 شیوع کاپیتان جو Root گفت.

ریشه تیم بودند کم گذاشته با آنفولانزا و اسهال و استفراغ در آفریقای جنوبی و محتاط هستند و پس از شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 3000 نفر و آلوده بیش از 89,000 در سطح جهان است.

“پس از بیماری است که از طریق تیم ملی در آفریقای جنوبی ما به خوبی آگاه از اهمیت نگه داشتن تماس به حداقل” ریشه به خبرنگاران گفت: قبل از پرواز به سریلانکا روز دوشنبه شب برای دو سری تست.

“به ما داده شده است برخی از واقعا صدا و معقول مشاوره از ما و تیم پزشکی برای کمک به جلوگیری از گسترش میکروب ها و باکتری ها است.”

“ما در حال دست دادن با یکدیگر با استفاده از به جای خوبی تاسیس fist bump و ما در حال شستن دست به طور منظم و پاک کردن سطوح با استفاده از دستمال مرطوب ضد باکتری و ژل به ما داده شده است در ما ایمنی بسته.”

انگلستان را بازی اول خود دو تمرین مسابقات از پنج شنبه قبل از آزمون برای اولین بار در گله از مارس 19 کلمبو در حالی که میزبان دومین آزمون از 27 مارس ،

سریلانکا تایید اولین مورد از coronavirus در این کشور در ماه ژانویه اما ریشه انتظار می رود این سفر برای رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

“وجود دارد هیچ پیشنهاد که این سفر تحت تاثیر قرار خواهد شد. اما البته آن را در حال تحول است بنابراین وضعیت ما در تماس منظم با مقامات و در ادامه به توصیه” اضافه شده یورکشایر بازیکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>