انگلستان تور سریلانکا موکول به ماه ژانویه ادعا سریلانکا از کریکت مدیر عامل

انگلستان تست تور سریلانکا است که می تواند نمی شود به پایان رسید در ماه مارس با توجه به COVID-19 همه گیر شده است موکول به ماه ژانویه سال آینده ادعای SLC مدیر عامل اشلی de Silva.

انگلستان تا به حال حدود 10 روز در سریلانکا در ماه مارس و همچنین یک مسابقه گرم کردن قبل از تور نامیده می شد-با توجه به شیوع کروناویروس. این قرار بود دو سری تست به عنوان بخشی از تست دنیای قهرمانی.

“ما در روند تغییر زمان تورهای شده اند که به تعویق افتاد. انگلستان شده است و در حال حاضر موکول به ماه ژانویه سال آینده اما تاریخ نشده نهایی” de Silva گفت, اخبار روزانه.

“در همان زمان ما نیز به دنبال بررسی امکان تغییر زمان به تعویق افتاد تور و به دنبال در ویندوز آن در دسترس هستند و جایگزین های بیش از حد.

“آفریقای جنوبی یکی از تورهای که ما به دنبال تغییر زمان. ما مشغول بحث با کشورهای عضو و ببینید که چگونه آن را می تواند برنامه ریزی شده است.”

اما انگلستان در حال برنامه ریزی برای تور هند در ماه ژانویه برای یک سری تست, پس, آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه برنامه ریزی کار خواهد کرد.

همه گذر موقت فعالیت به توقف آمده است با توجه به همه گیر پرتاب تقویم بین المللی بلا استفاده.

هند بیش از حد برنامه ریزی شده بود به تور سریلانکا برای مدت محدود-اور سری بعد از IPL است که به طور نامحدود به تعویق افتاد.

“نیز وجود دارد که دو تورهای دیگر که برنامه ریزی شده را با هند و بنگلادش با توجه به تور سریلانکا در ماه ژوئن و ژوئیه-اوت بود.

“ما کشف امکان بازی آن دو تور یک هفته دیگر یا دو” de Silva اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>