انگلستان تام کوران زمان دو ویکت با دو توپ از این بازی به ضرب و شتم آنها از آفریقای جنوبی با دو اجرا در یک T20 بین المللی است که تولید بیش از 400 اجرا در روز جمعه به عنوان گردشگر وارد این مجموعه در 1-1 با یک بازی به بازی.

آفریقای جنوبی مورد نیاز سه کردن دو توپ اما کوران که به تازگی شکست برای 12 اجرا می شود در سه Dwaine Pretorius کردم او کم وزنی و سپس به حال بیورن Fortuin گرفتار کردن نهایی توپ به کلاه کردن یک روز تقریبا بی امان هیجان و تنظیم هیجان decider در کنتورین در روز یکشنبه.

“عملکرد و سطح شدت بهبود یافته بود گفت:” کاپیتان تیم ملی انگلستان Eoin مورگان. “Standout امروز برای ما بود معین علی. به در آمده و ضربه زدن به توپ خواهم شد که چنین مسابقه برنده نوبت. Chris Jordan فوق العاده بود. او منجر به حمله سرد و آرام و ارائه می شود زمانی که آن را مهم است. او یک مرد شما می خواهید در کنار خود داشته باشد.”

Man of the match Moeen افزود: “این خوب بود برای بیرون رفتن و وسط چند به رفتن و پس از آن رفتم غریزه برای قرار دادن فشار بر روی پرتاب کنند.”

Ben Stokes and Moeen Ali of England bump fists during the Second T20 International match between England and South Africa at Kingsmead Stadium on February 14, 2020 in Durban, South Africa.

بن استوکس و معین علی انگلستان ضربت مشت دوم T20 مسابقه بین المللی بین انگلستان و آفریقای جنوبی در Kingsmead ورزشگاه در 14 فوریه سال 2020 در دوربان, آفریقای جنوبی. | عکس های اعتباری: گتی ایماژ

 

انگلستان رو به یک شروع عالی از طریق Jason Roy (40) و جانی Bairstow (35) اما پس از آن گرفتار کردن تا حدودی قبل از بن استوکس که به پایان رسید در 47 نه و معین در زمان شارژ به عنوان دومی چکش 39 خاموش 11 توپ برای کمک به رسیدن به 204-7.

جو فوق العاده

بالاترین قبلی موفق T20 بین المللی اجرا تعقیب در زمین بود اما 158 آفریقای جنوبی roared در یک جو فوق العاده بودند و همیشه در مخلوط پس از Quinton de Kock شکست هشت sixes به آنها رسیده 92 بدون از دست دادن در هفتمین بیش از.

هنگامی که او گرفتار شده بود توسط استوکس کردن علامت گذاری به عنوان چوب بازی به نظر می رسید به نوسان Englands راه و پس از Chris Jordan زمان دو ویکت در دو توپ این نگاه بیش از همه.

اما آفریقای جنوبی گیر به کار خود و روحیه اواخر سراسیمگی توسط Rassie van der Dussen (43 نه) سمت چپ میزبان که برنده اولین مسابقه توسط یک اجرا نیاز به 15 نهایی کردن بیش از.

Pretorius آورده است که به سه از دو توپ — همان معادله انگلستان شکست در اولین بازی — اما کوران نگه داشته عصبی خود را برای به دام انداختن او lbw با نیویورکر. Fortuin ممنوعه سعی در رمپ نهایی توپ برای چهار شد توسط عادل رشید به آفریقای جنوبی به پایان رسید در 202-7.

حتی از عنوان انگلستان جشن درام بود و نه به عنوان داوران بررسی شود که رشید به حال سرگردان در خارج از فیلدینگ دایره قبل از ضربه بازی توپ. آنها در نهایت حکومت آن را عادلانه گرفتن و تیم های مارس به یک decider.

“این فوق العاده است کریکت” گفت: De Kock. “هر دو تیم در حال بازی واقعا خوب کریکت. آنها بیرون آمدند و جنگیدند راست به پایان رسید و متاسفانه ما نمی آمد در سراسر خط. “آنها دگرگون واقعا به خوبی در مرگ است. ما می تواند بهتر شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی