نمایشنامه نویس انگلیسی آلن بنت ‘عادت هنر’ در حال حاضر جریان آنلاین

تصویر یک نشست بین دو تا از بزرگترین هنرمندان قرن 20 — Benjamin Britten آهنگساز و WH Auden شاعر — در قالب یک بازی نیست feat کوچک است. Britten و Auden شده بود و دوستان زیادی در 1940s اما شدید سقوط کرده بود معنای آنها هرگز دوباره ملاقات کند. تقریبا 30 سال بعد نویسنده آلن بنت تصور برخورد در Auden را “درهم و برهم تخت کوچک در آکسفورد” به عنوان دو مرد در نزدیکی به پایان می رسد از زندگی خود را.

این تخیل بود به نام عادت از هنر. نوشته برای تئاتر ملی بریتانیا یا سلطنتی تئاتر ملی است آن را به عنوان محاوره شناخته آلن بنت عادت هنر تولید شده توسط اصلی تئاتر شرکت و لوح سفید است در حال حاضر در دسترس برای مشاهده در سراسر جهان از طریق پلت فرم کتاب من نشان می دهد آنلاین. به کارگردانی فیلیپ فرانک و بازیگران Matthew کلی و دیوید Yelland در نقش سرب در این بازی به ضرب گلوله کشته شد دیجیتالی قبل از لندن رفت و به تکمیل مستند.

آن است که یک لایه re-examination of طولانی از دست داد دوستی. “در بازی طبیعت خلاقیت است که نگاه را از طریق این سوال که آیا برای زندگی, هنر و یا انسانیت و هزینه هر انتخاب مورد بررسی قرار گرفت با آلن بنت به نوعی شوخ طبعی و بینش” فیلیپ فرانک می نویسد: به ما اضافه کرد که تم از دوستی و عشق و انسانیت و خلاقیت باقی می ماند untampered با. این اولین بار است که این بازی احیا شده است و پس از آن اصلی تولید شده و بهینه سازی توسط فیلیپ به طوری که آن را تجدید نظر به مخاطبان جهانی. “این هم یک بازی در یک بازی است. ما در حال تماشای این اجرا از طریق یک کار جدید در مورد دو مرد و مدیر این بازی غایب است. تنش بین بازیگران و شخصیت آنها بازی و بازیگران و نویسنده مورد بررسی قرار می گیرد. آن است که اغلب بسیار خنده دار!”

A scene from the play

بنت یک نویسنده فوق العاده از گفت و گو و درخشان ناظر بشریت می نویسد: “فیلیپ. “راه خود را با زبان: ریتم, بافت, et cetera بسیار دقیق و شما ظروف سرباز یا مسافر با استفاده از این در خطر خود را. من تشویق از بازیگران, دقیق ترین یادگیری و حداقل از دکوراسیون” در ادامه فیلیپ اضافه کرد که این ترفند در اینجا بود که به این بازی نگاه خود به خودی و واقعی که ممکن است. “تمام بازیگران روی صحنه در همه زمان ها. در نور کامل. این به این معنی است که هر کسی در حال انجام در هر زمان داده شده است که در برخی از راه های اضافه کردن به لحظه. اگر کسی بود در کنار انجام برخی از بداهه از خود این ممکن است به خوبی اثبات بسیار منحرف می گوید:” مدیر.

عملکرد نیز سنگین جزء موسیقی به آن تعجب آور از داستان به دنبال افسانه ای Britten. آهنگ آواز زندگی می کنند و چند قطعه از موسیقی استفاده می شود به عنوان پس زمینه نمره. جدای از آن, در طول یک آب و هوایی لحظه یک قطعه خاص از Britten در یک رکورد بازیکن برای نشان دادن نبوغ انسان است. از نظر طراحی رقص این بازی باز می شود با دقت ساخته شده و عملکرد باله به عنوان بازیگران می رسد و چند تن از اعضای بازیگران اغلب تجسم احساسات نامحسوس.

است و تغییر به فرمت دیجیتال تحت تاثیر بازیگران و خدمه مشغول به کار روند ؟ “زنده تجربه تئاتر غیر قابل تعویض است اما من امیدوارم که آن را می دهد برخی از عطر و طعم از یک قطعه کار که من بسیار افتخار می کنم” نتیجه گیری فیلیپ.

این بازی خواهد بود جریان از 17 ژوئن تا 21 روز در ساعت 7 بعد از ظهر. بلیط های در دسترس هستند در www.bookmyshow.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>