Ennio Morricone را جاودانه موسیقی

“من, Ennio Morricone, هستم مرده است.” این بیانیه منتشر شده توسط Ennio Morricone وکیل زمانی که آهنگساز پرکار رفتگان. یک اگهی نوشته شده توسط استاد خود Morricone دستور وکیل به یک مراسم تشییع جنازه خصوصی به عنوان او نمی خواست به هر مزاحم.

موریکونه یک آهنگساز کلاسیک که بسیاری از ترکیبات برای سالن های کنسرت. بزرگ ایتالیایی اصل و نسب از آهنگسازان کلاسیک به پایان می رسد با او و از Monteverdi به Morricone’ در حال حاضر یک عبارت است. موسیقی او برای سینما در بسیاری از ژانرهای ساخته شده او را به مردم موسیقیدان. با این وجود او به ارمغان آورد باخ و Stravinsky به سینما. کیفیت و کمال اساسی در چنین متعالی هنر است محتمل برای توده ها به درک. اما Morricone پذیرفته شد نخبگان نوازندگان محافل و توده ها. تعداد بسیار کمی از آهنگسازان می تواند رسیدن به تعادل است. موریکونه مرگ خرس عاطفی وزن خود را به عنوان موسیقی به شدت صمیمی به من.

نمرات خود را به حال یک زندگی پس از مرگ در خارج از سینما ساخته شد و یا موسیقی خود را ساخته شده بسیاری از فیلم! هر توجه داشته باشید او تشکیل شده بود و هدف آن تغییر در توجه داشته باشید همراه با یک سوت یا شلاق زدن یا فریاد زدن ایجاد یک کل جدید ملودی. آن را در سال 1960 که او با استفاده از گیتار الکتریک گسترده و مخلوط آن با غیر معمول برای تلفن های موبایل. این نوآورانه آهنگساز بسیار جلوتر از زمان خود. موریکونه است که یک کتاب درسی در مورد چگونه نمرات فیلم می تواند پیچیده و در عین حال اهل تفریح و بازی. سحر, فانتزی, تعالی و نفس اماره او ایجاد شده از طریق موسیقی باقی می ماند در حافظه فراتر از تصاویر و یا دیالوگ از بسیاری از فیلم.

وجود دارد یک تفاوت اساسی بین شنیدن موسیقی و گوش دادن به موسیقی است. من بزرگ شدم ‘شنیدن’ بسیاری از ژانرهای موسیقی و شروع کردم به ‘گوش دادن به موسیقی بعد. پس از آن موسیقی بود بنابراین شخصی و شهودی و من کشف Morricone. اسپاگتی غربی فیلم’ نمرات صدا برای من آشنا و سپس. کسانی که بی تردید Clint Eastwood دانلود فیلم نمرات جمع آوری شده توسط malaysia در خانه آبا و اجدادی من از جمله پدر من.

در اینجا من لیست مورد علاقه Morricone ترکیب:

‘Titoli’: A fistful of dollars

موریکونه مینیمالیستی که مقدار مناسب از موسیقی های سینمایی و لحظه ای. آغاز شده حداقل صدایی با سوت و یک آرایش ساده و به دنبال آن سنگین کر ‘ما می توانیم مبارزه’.

‘به وجد طلا’: خوب, بد و زشت

چگونه می تواند ما را فراموش کرده ام الی Walach در حال اجرا را از طریق گورستان در جستجوی گنج ؟ گروه متالیکا بعد از استفاده از این به عنوان خود را باز موسیقی برای کنسرت های خود را. موریکونه عاشقان را گرامی ‘Coyote تماس’ و ‘سه نفر.’ برای ‘سه نفر’ تم موریکونه را عکس تفنگ ماشه قبل از تبه می رسد برای او تپانچه. موسیقی از تعلیق شد در بهترین حالت آن است.

‘عشق تم به مونتاژ بوسه’: سینما پارادیزو

بسیار تحسین Morricone آثار مفصل مترادف با عشق است. شاید ‘مونتاژ از بوسه’ نهایی رمانتیک قطعه او ساخته شده است.

‘Cockeyes آهنگ & فقر’: Once Upon a Time in America

بزرگ Gheorghe Zamfir بازی pan flute wind ملودی برای ‘Cockeyes آهنگ’. دوستی و عشق و شهوت و خیانت تعریف قطعه.

ابوا گابریل’: ماموریت

فراموش نشدنی موسیقی تا کنون توسط یک ابوا. این ماموریت را مرکزی تم قدرتمند و در حال حرکت تصاویری. Roberto De Niro سنگین بار قطع شده است توسط بومیان و موسیقی باعث می شود ما اعتقاد قریب به اتفاق شدید بشریت است.

‘Chi Mai’: Le Professionel و تبلیغات

‘Chi Mai” در ایتالیایی به معنی “هر کس’. هر کس گوش به این قطعه شروع خواهد شد احساس امیدوار و متوجه است که زندگی در واقع یک برکت و رحمت است. این قطعه موسیقی طنین انداز خواهد شد در من برای همیشه لطفا برای. این پیشرفت وتر یک امضا Morricone سحر و جادو در اینجا.

تصنیف از Sacco and Vanzetti

پدر ‘بله من یک زندانی’ ودر اینجا برای شما ساخته شده بودند جاودانه با صدای جان بائز.

Renuka آرون ارشد حرفه ای در ای هند است Carnatic نوازنده و خواننده پخش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>