‘اطمینان کامل صفحه نمایش واضح و روشن از دولت نشان در مهر و موم’

دولت دستور داده تا بخش به گام برای اطمینان از کامل و صفحه نمایش واضح و روشن از دولت نشان از هند خود را مهر و موم.

سازمان های دولتی هستند که با استفاده از دولت آرم خود را مهر و موم باید اطمینان حاصل شود که مهر و موم جایگزین می شوند قبل از آنها فرسوده هستند به طوری که این تصور از مهر و موم در مقالات خود را باید روشن و دقیق است. تازه دستورالعمل صادر شده توسط دولت مرکزی در این زمینه به وضوح ذکر است که سازمان های که مجاز به استفاده از دولت آرم برای مقاصد مختلف باید تصویر کشیدن آن را به طور کامل با شعار Satyamev Jayate در Devnagari اسکریپت محاط در زیر مشخصات شیر سرمایه علاوه بر تضمین این که هیچ استفاده غیر مجاز از دولت آرم ساخته شده است در لوازم التحریر و وسایل نقلیه و دیگران.

اداره بخش اصلی کار (سیاسی) Vikas راج گفت: مشاهده شده است که سازمانهای مختلف دولتی هستند که با استفاده از دولت آرم خود را در لوازم التحریر, انتشارات مهر و موم و وسایل نقلیه و ساختمان ها و وب سایت ها اغلب حذف شعار Satyamev Jayate و تنها به تصویر می کشد مشخصات شیر سرمایه است. دولت آرم بدون شعار ناقص است و ناقص نمایش از دولت نماد نقض دولت نشان از هند (منع استفاده نادرست) عمل 2005 و دولت نشان از هند (مقررات استفاده) عمل 2007 به عنوان اصلاح شده در سال 2010.

از او پرسید: بخش اقدام لازم در این راستا هشدار داد که سخت می شود در برابر مقامات مربوطه به صورت ناقص نمایش از دولت آرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>