حماسه Ranji برخورد که Tendulkar برنده خود را

نوستالژی — نه فقط ویروس در هوا با ورزشی جهان به معنای واقعی کلمه از آمدن به وقفه. حتی بدون یک مستند cricketing برادری را جشن 20 سالگرد حماسه در Ranji جایزه تاریخچه.

در Sachin Tendulkar به درخواست نیمه نهایی بین بمبئی و تامیل نادو به تعویق افتاد به او اجازه دهید در دسترس خواهد بود پس از نمایندگی آسیا یازدهم در داکا. و او به بمبئی تعقیب کردن یک ماموت نوبت اول در مجموع 485 در جویدن ناخن بازی در Wankhede ورزشگاه.

Hemang Badani که ستاره دار به صورت TN و Ajit Agarkar که تا به حال بازی-آمار و ارقام از شش برای 120 و حیاتی 37-اجرا با همکاری Tendulkar در یک پر رو تعقیب به یاد بیاورید بازی.

Hemang Badani

این بود که من اولین Ranji نیمه نهایی. من عصبی بود اما هیجان زده از بازی بمبئی در بمبئی است که همیشه خاص است. آن را به یک قدرت بمبئی طرف و ما تا به حال یک کل در هیئت مدیره پس از اینکه از او خواسته به خفاش در یک زمین پر جنب و جوش.

سپس در آن همه چیز در مورد ساچین را شکوه. من به یاد داشته باشید ما تا به حال نزدیک به شش یا هفت مردان در خط مرزی و او هنوز هم در بر داشت یک راه برای پیدا کردن حصار به طور منظم. آن را غیر ممکن بود به این باور که ما از دست داده و به یک مرد.

آن قابل توجه بود به شدت در این زمینه است. من را دیده اند هرگز بین المللی کریکت نشان می دهد چنین شور و شوق خود را برای طرف دولت.

پس از مطابقت آن شیرین بود و او را به صحبت با من. او در مورد جریان خفاش نوسان و خواسته به تغییر راه من. آن را بسیار دشوار از دست دادن برای ما و در زمان برخی از زمان برای بیرون آمدن از آن است.

تنها نقره ای-آستر برای من بود این راه من ضربه زد که همیشه ، یک ماه بعد من برای اولین بار من برای هند و من مطمئن هستم که این دست کشیدن نقش زیادی در آن است.

Ajit Agarkar

بدون تلاش به صدای خود راضی بمبئی تیم احساس بسیار راحت در این دوران که من ایفا کرده است. ما از دست دادن بازی اما به ندرت ما عصبی است. خیلی عصبی شد, بسیاری از ما در طول این بازی است که من به تماشای این اجرا-تعقیب و گریز در همه. من به یاد داشته باشید رامش (Powar) و من با چسب به صندلی ما داخل اتاق پانسمان و پا تنها به تحسین یک نقطه عطف اکثریت آنها توسط Sachin. من فکر می کنم در آمل (Muzumdar) من نیز با ما حق را از طریق به طوری بله من به سختی به تماشای بزرگ دست کشیدن.

این یک عملکرد ستارگان توسط هر دو طرف. Badani گل خوب صد رابین به ثمر رساند ریگ قرن. اما تعقیب بود واقعا مضطرب است. Sachin batted تقریبا مناسب از طریق این نوبت اما با وجود Vinod (Kambli) و آمل به او پشتیبانی ما همیشه می دانستیم که تعقیب کردن تقریبا 500 خواهد بود یک چالش است.

و Sachin به مناسبت افزایش یافت. یکی می تواند حس در طول همکاری با ما چه بد او آن را می خواستم.

جای تعجب نیست که او را پمپ می شود تا پس از عبور از خط با شش. هرگز من او را دیده پس pumped up در بازی های داخلی در طول زندگی حرفه ای من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>